רישיון עסק לפלאפל

רישיון לעסק מסוג פלאפל – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

מתכננים לפתוח פלאפליה באזור מגוריכם? רוצים לדעת מהם תנאי הרישוי להם תדרשו לצורך פתיחה ותפעול של עסק מסוג פלאפל? אצלנו בחברת ביופוד, ממתין גם לכם צוות מומחים העוסק ומתמחה בליווי הליכי רישוי לעסקים טעוני רישוי בענף המזון.


הנחיות לרישוי פלאפליות

דוכן פלאפל על אף שאינו מוגדר כמסעדה או כבית אוכל, מחייב את בעליו בהנפקת רישיון בהתאם לחוק רישוי עסקים.

על פי חוק, במזנון פלאפל מותר להכין ולטגן פלאפל ולהכין תוספות למנה מירקות לא מבושלים.

במקביל, חל איסור מוחלט על בעלי הפלאפליות להחזיקו, להכין ו/או למכור מאכלים המכילים בשר מן החי, לרבות, דגים, בשר ועוף.

על פי תקנות הצו לרישוי בתי עסק מסוג דוכני/מזנוני פלאפל, מטבח המקום חייב להיות בגודל מינימלי של 10 מ"ר ולצידו מחסן בגודל 6 מ"ר.


במקרים בהם בעל המזנון/דוכן פלאפל מבקש להכין במקום מצרכי מזון נוספים יקבעו שטחים נוספים בהתאם להנחיות ולדעתו של המנהל האחראי על הליכי הרישוי.

לדוגמא: לצורך טיגון ומכירה של שניצלים במקום שטח המטבח חייב להיות בגודל מינימלי של 12 מ"ר ולצידו מחסן בגודל מינימלי של 8 מ"ר.


מטבחים בשטח הפלאפליה חייבים לכלול: צמד משטחי עבודה (כולל שולחנות וכלי עבודה נפרדים), כאשר אחד מהם מיועד לצורך הכנת הירקות לסלטים והשני לצרכי הכנת תערובת להכנה וטיגון של הפלאפל.


כמו כן, חייב להיות מותקן בשטח הטיגון מינדף התואם את תקנה 27 ובחדר האוכל ומחוץ לדוכן יוצב פח פסולת עם מכסה בלתי נתיק.

פותחים פלאפל? המומחים של ביופוד לרשותך!

אנחנו בחברת ביופוד, עוסקים ומתמחים בליווי הליכי רישוי לכל סוגי העסקים בענף המזון ולכלל העסקים טעוני הרישוי, לרבות, דוכני פלאפל, חומוסיות וכדומה.


פתרונות השירות שלנו לבעלי פלאפליות כוללים בין היתר: טיפול מקצועי ומקיף בתהליכי רישוי, הכנת מפרטים טכניים והכנת תכנית עסק, תכנון בתי אוכל (כולל תכנון של דוכני ומזנוני פלאפל), שירותי טכנולוג מזון ויועץ מזון לבניית התפריט.


שירותי תברואן מוסמך וניהול שוטף של הליכי הרישוי ועמידה רציפה אל מול גורמי הרישוי הרלוונטיים, לרבות, אגפי הרשות המקומית, איכות הסביבה, משרד הבריאות, כיבוי אש, משטרת ישראל וכדומה.


לפרטים נוספים אודות הליכי רישוי לעסוק מסוג פלאפל, צרו איתנו קשר עוד היום:

052-5257750


עוד קצת מידע רישיון לפלאפל לפי צו רישוי עסקים:

עסק פלאפל אינו מוגדר כמסעדה למרות המנות החמות היוצאות משם, עסק קטן יחסי אך רווחיות גדולה, על מנת לקבל עסק המייצר כסף יש להשקיע תחילה ״במנוע״. בלי מנוע העסק לא יסע.

ישנם כאלה שישקיעו יותר מחצי מליון ש"ח. 


שאלות שבעלי עסקים שואלים אותנו תכופות:

צריך שירותים בעסק כזה?

האם יש צורך במנדף?

מותר לקנות עיסת פלאפל?

כמה עולה רישיון לפלאפל?

יש לי חנות פלאפל ואני רוצה להתחיל למכור גם שניצל זה אפשרי?

התקשרו אלינו על מנת לקבל מידע וייעוץ מקצועי, תקבלו תשובות לכל השאלות הכי חמות.

בין הלקוחות שלנו:

פלאפל שולצינו, ת"א

פלאפל השוק, פתח תיקווה

ענק הפלאפל , ת"א

פלאפל גאלי, כפר יונה

ועוד…

רישיון עסק לפלאפליה


פלאפל שיוצא מהקופסה וחושב אחרת..


 

צרו קשר להזמנת שירות רישיון עסק
לעסקים טעוני רישוי

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מזנון בית הספר "לילינטל" ברמלה.
ליווי אישי וייעוץ הכולל הטמעת תהליכי ביקורת והתנהלות תקנית משלב הקמת המזנון ועד לפתיחתו בפועל, לאחר הפקת כל המסמכים והרשיונות הנדרשים לטובת הנושא. במהלך הפקת הרשיון ייצגתי את בעלי המזנון בפני הרשויות והפקתי כל המסמכים הנדרשים בכדי לקבל את אישור הפעלתו.
סיפור לקוח - מאפית "לחם גל", חיפה.
הלקוח פנה אלי לצורך ליווי וייעוץ לקבלת רשיון יצרן. עבור הלקוח בוצע תכנון והתקיימו מספר פגישות במהלך הוטמעו כל הנהלים הנדרשים. הלקוח קיבל את הרשיון המבוקש, ואף הופק עבורו רישיון לבית הקפה אותו החליט להפעיל במרוצת הדרך. מאפיה משפחתית מאוד מומלצת.
סיפור לקוח - מטבח עובדים במפעל "סנו", הוד השרון.
תכנון מלא והגשת התכניות עד לשלב קבלת הרשיון על ידי ליווי, בקרה ופיקוח של פעילות המטבח, על מנת להוביל את פעילותו לתקנית ובעמידה בתנאי משרד הבריאות לצורך קבלת הרשיון והיתר פעילותו.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו