רישוי עסקים בבת ים

תהליך רישוי עסקים בעיר בת ים כולל בין היתר הכנת תכנית והגשתם לרשויות ולגופים הרלוונטים (מכבי אש, משטרה, משרד הכלכלה ומשרד הבריאות), לאחר מכן מילוי מסמכים נדרשים בהתאם לדרישות הרשות המקומית, ולבסוף הגשת המסמכים לרשות עיריית בת ים. את המסמכים ניתן להוריד באתר של העירייה ואף ניתן לצפות בסטטוס הבקשה.

בין יתר סוגי המסמכים הנדרשים לצורך הגשת בקשות לרישוי עסקים טעוני רישוי בבת ים תוכלו למצוא:

טפסי בקשה להגשת רישיון עסק (באתר העירייה).
תצהיר נגישות עסקים קטנים (אצלנו באתר תחת טפסים להורדה).

הגשת תכנית מבנה של בית העסק הקיים, תכניות יועצים במידת הצורך ומסמכים נוספים הכוללים הסכמי שכירות, צילום תעודות זהות על בעלי העסק, טופס תברואה – השלכות סביבתיות (מיועד לעסקים בתחום המזון) והעתקי תשלום של חשבונות ארנונה.

קצת מידע על העיר בת ים

העיר בת ים הוקמה בשנת  1958 ומשתרעת על פני שטח כולל של 8,280 דונם. העיר מונה כיום למעלה מ-130,000 תושבים.
העיר השוכנת לחופי הים התיכון מצויה בשנים האחרונות בהליכי התחדשות עירונית הבאה לידי ביטוי בהיקף העסקים החדשים ברחבי העיר. כמו כן, קיימות תוכניות מסיביות של העירייה להפוך את אזור התעשייה הישן לפארק עסקים רחב ידיים. כמו כן, ברחבי העיר עתידים לקום בית משפט השלום, בית משפט לתעבורה ובית דין אזורי שיזניקו את אזור התעשייה וימצבו אותו כאזור כלכלי ואקו סיסטם של עולם המשפט.

כמה נתונים מעניינים על בת ים שלא ידעתם

  • בעיר בת ים יש כ-150 גנים וכולם קרואים בשמות מעולם הים.
  • בת ים התחילה כיישוב קטן בשם בית וגן, ושמה שונה בשנת 1937 ל"בת ים" בשל קרבתה לים.
  • בת ים נחשבת לעיר עם אחוז האוכלוסייה המבוגר הגדול ביותר בישראל, כאשר 10% מהתושבים מעל גיל 75.
  • בת ים היא אחת מהערים המובילות בקליטת עולים חדשים, כשיותר משליש מתושביה הם עולים חדשים.
  • העיר בת ים זכתה 11 פעמים ברציפות בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה"

פרטי יצירת קשר עם מחלקת רישוי עסקים בחולון

כתובת: רחוב החשמונאים 27, קומה א' – חדר מספר 212

טלפון: 03-5556333

קבלת קהל: מתקיימת בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30-12:30 ובימי שלישי בשעות 16:00-18:00.

מענה טלפוני ימי א-ה' בין 10 ל-12.

ביופוד – רישוי עסקים בת ים

עומדים לפתוח עסק בתחום המזון או בכל תחום עיסוק טעון רישוי בבת ים? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות מפתרונות שירות היקפיים בכל הנוגע לליווי בעלי עסקים ויזמים בדרך להנפקת רישיון עסק בבת ים.

אנחנו בחברת ביופוד עומדים לרשות כלל אנשי העסקים בבת ים בכל הנוגע לליווי הליכי הנפקת רישיון עסק לעסקים טעוני רישוי.

ביופוד – איתכם לאורך כל שלבי הנפקת הרישיון

אנחנו במחלקת רישוי העסקים בחברת ביופוד, נלווה אתכם לאורך כל שלבי הנפקת הרישיון, החל משלבי הייעוץ המקדימים, דרך שלבי בירור התנאים והתקנות לרישוי העסק בהתאם לאופיו ועד להשגת הרישיון המיוחל.
אנחנו מכירים את כל הנפשות הפועלות בתחום רישוי העסקים בבת ים ויודעים כיצד להניע תהליכים במהירות מקסימלית ועם מינימום של בירוקרטיה.

לפרטים נוספים אודות שירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר לטלפון שמספרו:052-5257750

רישוי עסקים בבת ים

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בבת ים

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו