רישוי עסקים חולון

רישוי עסקים בחולון – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

עומדים להקים עסק בחולון המחויב על פי חוק ברישיון עסק?

אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות משירותיה של מחלקת רישוי עסקים המתמחה במתן פתרונות שירות לבעלי העסקים בכל הנוגע להליכי הנפקת רישיון עסק ולהתנהלות השוטפת אל מול עיריית חולון.


חולון – עיר הילדים של ישראל

חולון המשתרעת על פני שטח כולל של 19,200 דונם, מונה כ-190 אלף תושבים ונחשבת לעיר התשיעית באוכלוסייתה בישראל.

העיר נוסדה בשנת 1940 ועשר שנים לאחר מכן הוכרזה כעיר בישראל.

בשנים האחרונות העיר מצויה בהליך מיתוג המבסס את מעמדה כעיר הילדים של ישראל, וזאת לנוכח היקף מתחמי התרבות, הפנאי ואירועי החוצות המיועדים לילדים.  

במקביל, עיריית חולון מעודדת את הקמתם של מתחמי מסחר ובתי עסק בכל ענפי המסחר הפונים לקהל של משפחות צעירות עם ילדים.


עסקים טעוני רישוי בחולון

ברשימת העסקים טעוני רישוי בחולון נכללים כלל העסקים המחויבים ברישיון עסק על פי חוק, לרבות, מפעלים לייצור מזון, בתי אוכל, חנויות מזון, בתי עסק בענפי הבילוי והפנאי, עסקים בתחום התחבורה, עסקים בענפי הבריאות ועוד.


אנחנו בחברת ביופוד, עוסקים ומתמחים בליווי הליכי הנפקת רישיון עסק לכלל העסקים טעוני הרישוי.

הידע המקצועי העומד לרשותנו מבוסס על היכרות מעמיקה עם תקנות חוק רישוי העסקים וניסיון מקצועי בתחום. לרשותנו, התמחות מיוחדת בכל הנוגע לליווי הליכי רישוי לעסקים בענף המזון.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית חולון

כתובת: בית העירייה, רחוב ויצמן 58

טלפון: 03-5027222

קבלת קהל: ימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30-12:00


אנחנו בחברת ביופוד מבצעים עבורכם את כל הבירורים המקדימים הנדרשים לצרכי הגשת הבקשות לרישוי בית העסק בהתאם לאופיו וסיווגו.

לאורך כל שלבי הרישוי אנו פועלים בשמכם אל מול מחלקת הרישוי בעיריית חולון ומגבשים יחד איתכם את התכנית להכנת עסק לקראת רישוי. אנו נשמח לייעץ ולסייע גם לכם כל הדרך להשגת הרישיון המיוחל.


רישוי עסקים חולון עם חברת ביופוד

לפרטים נוספים אודות שירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר לטלפון שמספרו: 072-3939691 


מטי חולון – מרכז לטיפוח יזמות עסקית (ע"ר) פועל משנת 1995 כמוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר).

מטרתנו היא להעניק סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בשלבי הקמת עסק או ייעול של עסק קיים במגוון תחומים.

למטי חולון ניסיון של עשרות שנים במהלכן סייענו לאלפי יזמים להגשים את מטרותיהם העסקיות

http://www.mati-holon.org.il/

אזור תעשייה ועסקים חולון

http://www.holonindustry.org.il/

רישוי עסקים חולון

עירית חולון הצהרה על ביצוע נגישות

רישוי עסקים חיפה
רישיון עסק
שעון קיר
ביופוד רישוי וייעוץ למפעלי ועסקי מזון

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בחולון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו