עסקים טעוני רישוי ללא מזון

הפעילות של ביופוד מושתתת על שנים של ניסיון בקבלת אישורים ורישיונות עסק והתמחות בכל תחום . כך שכל בית עסק יוכל להיעזר בצוות של ביופוד לייעוץ, הדרכה סיוע והכוונה בכל צעד אותו הוא ירצה לעשות, בכל רעיון חדש בתחום המזון אותו הוא ירצה ליישם ובכל ביקורת ובדיקה אותה הוא ירצה לקיים בעסק.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, התקשרו עכשיו: 072-3939691 

רישיון עסק לפאב / דיסקוטק

רישוי עסקים מסוג פאב/דיסקוטק- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! חולמים על בר אלכוהול משלכם? רוצים לפתוח דיסקוטק או פאב? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו למצוא את כל פתרונות השירות בדרך לרישוי העסק.

רישיון עסק למספרה

רישיון עסק למספרה - בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! מעצבי שיער? חולמים על מקום משלכם? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, סיוע והכוונה לאורך כל שלבי הרישוי הנדרשים להפעלת עסקים טעוני רישוי מסוג מספרות.

רישיון עסק למעבדת שיניים

רישיון עסק למעבדת שיניים - בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות היקפיים לבעלי עסקים טעוני רישוי, לרבות, בעלי מעבדת שיניים. פתרונות השירות המוצעים על ידינו כוללים בין היתר שירותי ייעוץ, סיוע והכוונה בכל הנוגע להנפקת רישיון למעבדה לצורך הפעלתה כבית עסק.

רישיון עסק למוסך

רישיון עסק למוסכים - בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו בחברת ביופוד, עוסקים ומתמחים כבר למעלה מ-10 שנים במתן שירותי ייעוץ וסיוע לבעלי עסקים טעוני רישוי, לרבות, בעלי מוסכים, צמיגאים ותחנות לרחיצת כלי רכב המחויבים על פי חוק בהנפקת רישיון עסק מטעם הרשות המקומית ומשרד איכות הסביבה.

רישיון עסק למכבסה

פותחים מכבסה? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו להסתייע בשירותיה של המחלקה לרישוי עסקים המתמחה במתן פתרונות שירות לאורך כל שלבי הליך הרישוי הנדרשים על פי חוק לרישיון עסקים טעוני רישוי.

רישיון עסק לבית מרקחת

תכנון חדר תרופות , חלוקת שטחים לאזור מכירה, מחסן ואזור שרות, פינות שיוווק, אווירה נעימה ונקייה, עסק זה תעוגן רישוי על מנת לקבל רישיון עסק.

רישיון עסק לחנות חיות

רישיון עסק להפעלת חנות חיות- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן מפעילים עסק העוסק במכירה ו/או אחסון של ציון ומזון לבעלי חיים? על פי החוק לרישוי עסקים המונהג בישראל תהיו מחויבים בקבלת אישור לצורך כך ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם.


רישיון עסק לבתי מלאכה

רישיון עסק לבתי מלאכה- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! בתי מלאכה, בין אם מקום מושבם הינו באזורי מלאכה-תעשייה ובין אם מקום מושבם במרכזי הערים, מחויבים ברישיון עסק לצורך הקמתם ותפעולם. אנחנו בחברת ביופוד מתמחים במתן שירותי ייעוץ, סיוע והכוונה בכל הנוגע לליווי הליכי רישוי לבעלי מלאכה המעוניינים לפתוח ו/או לתפעל בתי מלאכה מכל סוג שהוא.

צרו קשר להזמנת שירות רישוי ללא מזון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מזנון בית הספר "לילינטל" ברמלה.
ליווי אישי וייעוץ הכולל הטמעת תהליכי ביקורת והתנהלות תקנית משלב הקמת המזנון ועד לפתיחתו בפועל, לאחר הפקת כל המסמכים והרשיונות הנדרשים לטובת הנושא. במהלך הפקת הרשיון ייצגתי את בעלי המזנון בפני הרשויות והפקתי כל המסמכים הנדרשים בכדי לקבל את אישור הפעלתו.
סיפור לקוח - מאפית "לחם גל", חיפה.
הלקוח פנה אלי לצורך ליווי וייעוץ לקבלת רשיון יצרן. עבור הלקוח בוצע תכנון והתקיימו מספר פגישות במהלך הוטמעו כל הנהלים הנדרשים. הלקוח קיבל את הרשיון המבוקש, ואף הופק עבורו רישיון לבית הקפה אותו החליט להפעיל במרוצת הדרך. מאפיה משפחתית מאוד מומלצת.
סיפור לקוח - מטבח עובדים במפעל "סנו", הוד השרון.
תכנון מלא והגשת התכניות עד לשלב קבלת הרשיון על ידי ליווי, בקרה ופיקוח של פעילות המטבח, על מנת להוביל את פעילותו לתקנית ובעמידה בתנאי משרד הבריאות לצורך קבלת הרשיון והיתר פעילותו.

ההסמכות שלנו