רישוי עסקים בראשון לציון

רישוי עסקים בראשון לציון- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים במתן שירותי ייעוץ, סיוע, הדרכה והכוונה לבעלי עסקים הנדרשים להנפקת רישיון עסק בראשון לציון.

בחברתנו פועלת מחלקת רישוי עסקים מקצועית העוסקת במתן פתרונות שירות כל הדרך להנפקת הרישיון.


ראשון לציון- ממושבה חקלאית לאחת מהערים הגדולות ביותר בישראל

ראשון לציון נוסדה כמושבה חקלאית בשנת 1882 על ידי אנשי העלייה הראשונה ובמרוצת השנים הפכה לאחת מהערים הגדולות ביותר בישראל.

כיום, העיר מונה כ- 250 אלף תושבים והיא נחשבת לעיר הרביעית באוכלוסייתה בישראל. בסוף המאה ה-20 החלה תנופת בנייה אדירה באזור מערב וצפון העיר.

ראשון לציון ביססה את מעמדה כאחת מערי המסחר החשובות ביותר בישראל.


ביופוד – הנפקת רישיון לעסקים בראשון לציון

מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו, מאפשרת לכל אחד ואחת מאנשי העסקים והיזמים שביניכם, להסתייע בשירותי הייעוץ, ההדרכה וההכוונה בכל הנוגע להנפקת רישיון עסק אל מול מחלקת הרישוי מטעם עיריית ראשון לציון.


רישוי עסקים בראשון לציון

לרשותנו, ניסיון רב שנים בתחום רישוי העסקים וידע מקצועי מורחב בכל הנוגע לתקנות החוק ודרישות הרישוי מטעם הגופים השונים, לרבות, מכבי אש, משטרה, תברואה וכדומה. שירותינו בתחום רישוי עסקים מיועדים לכל סוגי העסקים טעוני רישוי.

במקביל, אנו בעלי התמחות מיוחדת בליווי הליכי רישוי לעסקים בתחום המזון בראשון לציון.


עסקים טעוני רישוי בראשון לציון

רשימת העסקים טעוני רישוי הפועלים בראשון לציון כוללים את כל סוגי העסקים הרשומים בצו רישוי עסקים, לרבות, מסעדות, בתי קפה, מזנוני מזון ומשקה, קיוסקים, בתי מלאכה, מפעלי ייצור, מוסכים, מחסנים לוגיסטיים, מאפיות, איטליזים וכדומה.


את הבקשות לקבלת רישיון עסק בראשון לציון תדרשו להגיש בכל אחד מהמקרים הבאים: בעת פתיחת עסק טעון רישוי, במקרים בהם חל שינוי במהות העסק או בעליו, במקרים בהם תדרשו להקטין או להגדיל את בית העסק, במקרים בהם תדרשו לבצע שינויים פיזיים במבנה העסק ועוד.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית ראשון לציון

כתובת: בניין העירייה, רחוב הכרמל 20 (קומה 3)

טלפון רכזות רישוי עסקים: 03-9547341 ,  03-9547323,  03-9547533 
פקס: 03-9547335       

קבלת קהל: א', ד', ה'  -8:30-13:00 , ב' – 16:00-18:30
קבלת קהל תברואני אגף : ימים א' – ה' בין השעות 09:00-12:00  עפ"י הפרוט הנ"ל :
ראובן,  מנהל מרחב מזרח – יום א' 
עודד, תברואן אזור מזרח – יום ב' 
דוד, תברואן אזור מזרח – יום ה'
קובי, מנהל אזור מערב – יום ד'                 
בנימין, תברואן אזור מערב  – יום ג'       

לפרטים נוספים אודות שירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר לטלפון שמספרו: 072-3939691

רישוי עסקים חיפה

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בראשון לציון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו