רישוי עסקים בתל אביב

לקבל רישיון עסק בתל אביב יכול להיות יותר פשוט ממה שאתם חושבים, אז אם גם אתם חולמים על הקמתו של בית עסק מצליח בתל אביב, אנחנו כאן עבורכם.

אם אתם כבר מצויים בהליכי השגת רישיון עסק אל מול עיריית תל אביב-יפו אז תדעו שבמחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, הדרכה, סיוע והכוונה לאורך כל שלבי הנפקת הרישיון.

הליך הנפקת רישוי עסק בתל אביב

שלב א'- הגשת בקשה לקבלת מידע מקדמי בדבר התנאים לרישוי בית העסק בהתאם לאופיו

שלב ב'- תכנון העסק והגשת תכנית עסק המבוססת על המידע המקדים

שלב ג'-הגשת בקשה לרישיון עסק וביצוע מלוא הדרישות של גורמי הרישוי השונים

שלב ד'- הנפקת רישיון עסק

מידע על העיר תל אביב-יפו

תל אביב יפו –בירת העסקים של ישראל, העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל, היא אחת מהערים הגדולות והחשובות ביותר בישראל בכל תחומי החיים, לרבות, תחומי הכלכלה, המסחר, התרבות, הבילוי והפנאי.

כבירת העסקים והמסחר של ישראל, תל אביב היא העיר עם מספר העסקים טעוני רישוי הגדול ביותר, וכפועל יוצא מכך, מחלקת הרישוי בעיריית תל אביב-יפו היא אחת ממחלקות רישוי העסקים היעילות ביותר מבין הרשויות המקומיות בישראל.

כמה נתונים מעניינים על תל אביב שלא ידעתם

  • דיזנגוף סנטר – הקניון הראשון בישראל נפתח בתל אביב בשנת 1977.
  • בנוסף לתואר העיר העברית הראשונה, תל אביב נקראת גם "העיר הלבנה" בגלל סגנון אדריכלי של למעלה מ-4000 מבנים – הריכוז הגדול בעולם.
  • מקום 3 בעולם ביחס סושיות פר תושבים, אחרי ניו יורק וטוקיו.
  • מקור השם תל אביב מופיע בספר יחזקאל: "ואבוא אל הגולה תל אביב היושבים על נהר כבר".
  • בתל אביב ישנם 3 רחובות על שמו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק – רחוב ביאליק המפורסם, שדרות ח"ן (חיים נחמן), וסמטת 'אלוף בצלות' על שם סיפורו.
  • הוצאות המחייה בעיר תל אביב גבוהות בכ-50% ביחס לישראל.

פרטי יצירת קשר עם מחלקת רישוי עסקים בתל אביב

כתובת: רחוב פילון 5, קומה ג'

טלפון: 03-7244660

קבלת קהל: ימים ראשון, שני, שלישי וחמישי  בין השעות: 8:00-13:00

*יש להזמין תור מראש במערכת לזימון תורים באתר העירוני.

ביופוד – רישוי עסקים תל אביב

אצלנו בחברת ביופוד, עומדת לרשותכם מחלקת רישוי עסקים מקצועית ומנוסה המתמחה בליווי הליכי קבלת רישיון עסק בתל אביב לכל סוגי העסקים.

שירותי המחלקה מבוססים על הידע אותנו רכשנו לאורך השנים ועל פעילותנו הדינמית והמקצועית אל מול מחלקת רישוי עסקים בעיריית תל אביב. באמצעותנו, תוכלו לפעול לקבלת רישיון עסק בהתאם לאופיו של בית העסק אותו אתם מנהלים.

אנו נסייע לכם לקדם הליכי רישוי כגון: רישיון לצמיתות, רישיון תקופתי, רישיון זמני, רישיון זמני מטבעו, כפל רישיון והיתר לניהול עסק באמצעות היתר זמני.

רישוי עסקים תל אביב

רישוי עסקים עיריית תל אביב – טפסים חשובים:

בקשה להיתר לשימוש חורג עיריית ת"א

טופס הצהרה לשימוש השירותים לעסק – עיריית ת"א

טופס תצהיר נלווה לבקשה לרישיון עסק באופן מקוון – עירית ת"א

היתר זיהוי בעל העסק בביקור


לפרטים נוספים אודות שירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר לטלפון שמספרו: 052-5257750

רישוי עסקים
רישוי עסקים

עסקים שעובדים איתנו בתל אביב

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בת”א

למה לפנות אל ביופוד כדי לקבל רישיון עסק?

עמרי גור, טכנולוג של מזון הוא הבעלים של חברת ביופוד. עמרי עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ-10 שנים, במהלכם ליווה מאות עסקים בדרך המיוחלת לקבלת רישיון עסק בתל אביב והסביבה. עבורם העניק עמרי והצוות של ביופוד שירותים שונים ומגוונים גם לאחר קבלת רישיון העסק. "אשמח להעניק גם לכם את שירות הכולל את כל ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו. יחד נוודא את תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות".

לשרותכם, עמרי גור

בין הלקוחות שאנחנו מלווים
לקוחות שלנו מספרים
סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא
עולם הידע וההסמכות שלנו