רישיון עסק לפיצריה

רישיון עסק לפיצריה, דוכן פיצה, פיצה

עלות מגש פיצה כ-2 משולשים, 6 משולשים זה הרווח, עסק יחסי פשוט וריווחי מאוד.


רישיון עסק לפיצריות – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

פותחים פיצרייה? מחפשים אחר שירותי סיוע וייעוץ לאורך כל שלבי הפתיחה, התפעול ורישוי העסק הנדרשים בחוק?

אצלנו בחברת ביופוד, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בדרך להנפקת הרישיון ותפעול המקום.


הנחיות לרישוי פיצריות

פיצריה הנכללת ברשימת העסקים טעוני רישוי מוגדרת בחוק לרישוי עסקים כמקום בו מותר להכין ולמכור פיצה לשם צריכה במקום ו/או מחוץ למקום (באמצעות שירות שליחים).


יחד עם זאת, החוק אוסר על הכנה, החזקה ומכירה של מאכלים המכילים בשר בן החי בשטח הפיצרייה, לרבות, דגים בשר ועוף ולמעט שימורי דגים, נקניק ונקניקיות.


רישיון עסק פיצה

כמו כן, החוק לרישוי עסקים מחייב את בעלי הפיצרייה להקצות שטח מטבח בגודל של 10 מ"ר.

מחסן צמוד בגודל של 6 מ"ר.

כאשר גודלו של חדר האוכל והשירות חייב להיות בגודל מינימאלי של 23 מ"ר.


רישיון לפיצריה

הנחיות נוספות לרישוי פיצריות כוללות בין היתר הפקדה יתרה על כך שמתקני האפייה במקום יהיו מהסוג אותו אישר מנהל הליך הרישוי וזאת בתנאי שמעל למתקני האפייה יותקן מנדף.

בהתאם לתקנה 27 לחוק רישוי עסקים בענף המזון. 


ביופוד – מגוון פתרונות שירות לעסקי הפיצרייה

מבין עסקי המזון, פיצריות נחשבות לעסק תפעולי פשוט (באופן יחסי) מצד אחד ולעסק בעל פוטנציאל רווח מצד שני.


אנחנו בחברת ביופוד, נסייע לכם לגבש תכנית תפעול המשלבת בתוכה את כל האלמנטים הנדרשים להצלחת המקום,

החל ממתן מענה מקצועי ומדויק לנושאים תפעוליים.


כגון: כמה גרם זה בצק של פיצה משפחתית, כמה גרם מוצרלה נדרש לצורך הכנת פיצה אישית או משפחתית, כמה מעלות צלזיוס רצויות לצורך אפיית הפיצה, מהם כלי העבודה והציוד הנדרש לצורך הכנת הפיצה וכדומה.


בנוסף, אנו נסייע לכם בהכנת תכנית עסק למטרות רישוי הפיצרייה על ידי הגורמים המוסמכים לכך, לרבות, גורמי הרשות המקומית, משרד הכלכלה, משרד הבריאות וכדומה.


הליכי הליווי המקצועיים שלנו לעסקים בענף המזון, מוענקים לכם על ידי צוות אנשי מקצוע הכולל: תברואן, יועץ מטבחים, אדריכלים, יועץ קולינארי, טכנולוג מזון, אנשי שיווק ועוד.


לפרטים נוספים אודות הליכי רישוי לפיצריה, צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

צרו קשר להזמנת שירות רישיון עסק
לפיצריה

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מזנון בית הספר "לילינטל" ברמלה.
ליווי אישי וייעוץ הכולל הטמעת תהליכי ביקורת והתנהלות תקנית משלב הקמת המזנון ועד לפתיחתו בפועל, לאחר הפקת כל המסמכים והרשיונות הנדרשים לטובת הנושא. במהלך הפקת הרשיון ייצגתי את בעלי המזנון בפני הרשויות והפקתי כל המסמכים הנדרשים בכדי לקבל את אישור הפעלתו.
סיפור לקוח - מאפית "לחם גל", חיפה.
הלקוח פנה אלי לצורך ליווי וייעוץ לקבלת רשיון יצרן. עבור הלקוח בוצע תכנון והתקיימו מספר פגישות במהלך הוטמעו כל הנהלים הנדרשים. הלקוח קיבל את הרשיון המבוקש, ואף הופק עבורו רישיון לבית הקפה אותו החליט להפעיל במרוצת הדרך. מאפיה משפחתית מאוד מומלצת.
סיפור לקוח - מטבח עובדים במפעל "סנו", הוד השרון.
תכנון מלא והגשת התכניות עד לשלב קבלת הרשיון על ידי ליווי, בקרה ופיקוח של פעילות המטבח, על מנת להוביל את פעילותו לתקנית ובעמידה בתנאי משרד הבריאות לצורך קבלת הרשיון והיתר פעילותו.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו