רישיון יצרן למפעל סירופים 

מה בעצם מייצר מפעל סירופים?

עולם הטעמים והריחות הוא מאוד רחב, וכמו שאומרים על טעם וריח לא מתווכחים. אבל לכל אחד מאיתנו יש טעם או ריח מושלם. בשביל זה אנחנו פה, צוות ביופוד יעזור לכם להגיע לטעם וריח ייחודי ומיוחד. אם זה קשור לייצור מיץ חדש, עם טעם מתוק ונעים, או סירופ בשילוב צמחים טבעיים.

מפעלים לרוב משתמשים בתמציות של טעם וריח אשר סוגר את כל העניין האורגנולפטי של חווית הצרכן.

כאן צוות ביופוד נותן שירות של פיתוח מוצר שירות מלאה עד להגעה לטעם הנכון.

טעמים שונים ומגונים: קולה, גויאבה, תמר אינדי, אשכוליות. יש לנו את האפשרות ליצור לכם את המתכון הנכון, ספקי חומר גלם וכן ידע וניסיון בתחום.

טכנולוג מזון עומרי גור, ירכיב את הטעם הייחודי לפי צרכים שלכם. אם זה מפעל לסירופים ללא צבעי מאכל או מיצים לשמירה ארוכה.


תכנון לקבלת רישיון יצרן למפעל סירופים / מיצים

תהליך ייצור מוצר מהמחשבה עד קבלת רישיון יצרן הוא לא פשוט, אבל עם אנשים נכונים ומקצוענים תמיד דרך תהייה נעימה. אנחנו בביופוד נלווה אותכם לקבלת רישיון יצרן ורישיון עסק דרך כל השלבים.

תכנון לקבלת רישיון יצרן למפעל סירופים / מיצים. במידת הצורך עמרי הטכנולוג נותן גם שירות מלאה של פיתוח מוצר עד להגעה לטעם הנכון.

למה בצעם חשוב לקבל רישיון יצרן?

רישיון יצרן/רישיון למפעל מזון מונפק ע"י שירות המזון במשרד הבריאות ומטרתו לאפשר פיקוח על יצור במפעלי מזון בישראל במטרה לשמור על בריאות הציבור. יתרה מכך, חשוב מאוד הרישיון אל מול רשויות החוק ואל מול גורמי הביטוח השונים.

אז מה הבדל בין רישיון יצרן לרישיון עסק?

יש הבדל ברור בין רישיון יצרן לרישיון עסק. רישיון עסק מונפק ע"י הרשות המקומית כאשר משרד הבריאות מהווה את אחד מהגורמים המאשרים.

צלצלו עכשיו להזמנת השירות לטל: 052-5257750

רישיון יצרן למפעל סירופים

נשמח לסייע ליצירת טעמים חדשים עבורך

  • ללא חומר משמר
  • עם חומר משמר
  • תמציות טבעיות
  • צבע טבעי
  • חתיכות פרי
  • אבקת פרי
  • גרגירי פרי בגדלים שונים.
ביופוד פתרונות מזון.
 

צרו קשר להזמנת שירות טכנולוג מזון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood.

עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים.

אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות ?

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - תכנון מפעל "מאפיית לחם מן הארץ"
מאפיית לחם מן הארץ התחילה את דרכה כמוסד קטן לאפיה באזור אשקלון, הגיע אלי לאחר שביקש להגדיל את פעילותו ולעבור למפעל בשטח גדול יותר על מנת להגדיל את תפוקת הייצור. לאחר מחקר פעילות הלקוח ותהליכי הייצור, הוגשה תכנית המפעל הכוללת תכנון קווי האפיה, הפרדות כשרות ומחלקות, ולבסוף ליוויתי את הלקוח בשלבי הביצוע, עד שכיום המאפיה עובדת, פעילה ומוצלחת ויעדי המפעל הושגו.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר"
המפעל המשפחתי הממוקם קרית אתא פעיל מזה 20 שנה, הגיע אלי בכדי להגדיל את תפוקת הייצור ולשפר את אבטחת המוצר בהיבטים של תקן והנחיות משרד הבריאות. הענקתי ללקוח שירותי פיקוח וליווי צמודים, במהלכם נבדקו חומרי הגלם השונים במעבדה, שופרו תנאי הגיינת המזון וקווי הייצור, והופקו האישורים המתאימים להמשך פעילות תקינה ובריאה של המפעל.
ייעוץ בטיחות מזון עבור עיריית זכרון יעקב
אחראית מחלקת התרבות של עיריית זכרון, פנתה אל BioFood לקראת אירועי יום העצמאות. במהלך הפעילות עבור העירייה הוגשו על ידי בקשות לרישיונות עבור האירוע מטעם משרד הבריאות עבור דוכני המזון אשר הופעלו בו, ובזמן האירוע עצמו ליוויתי את פעילות הדוכנים וביקרתי את פעילותם.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו