רישוי בבאר טוביה

רישוי עסקים במועצה האזורית באר טוביה – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

זקוקים לשירותי סיוע וליווי בכל הנוגע להנפקת רישיון לעסקים טעוני רישוי בשטח המועצה האזורית באר טוביה ?

אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, סיוע, הכוונה והדרכה לאורך כל שלבי הנפקת הרישיון.


מספר מילים על המעוצה האזורית באר טוביה

המועצה האזורית באר טוביה משתרעת על פני שטח כולל של 140,000 דונם בסמוך לערים קריית מלאכי ואשדוד. בשטח המועצה מאוכלסים כ-23 יישובים ובהם למעלה מ-22 אלף תושבים.

המועצה נושאת את שמו של המושב הראשון אשר הוקם בשטחה והיא נחשבת לאחת מהמועצות המקומיות האיתנות ביותר בישראל מבחינה כלכלית.


ביופוד- שירותי המחלקה לרישוי עסקים בבאר טוביה

הליך קבלת רישיון לעסקים בשטחי המועצה האזורית באר טוביה מותנה בעמידה בתנאים ובדרישות המופיעים בחוק, כאשר בשטח הרשות המקומית של באר טוביה קיימות תכניות בניין עיר שונות לאזורי המועצה השונים.

אנחנו בחברת ביופוד מאפשרים לכל אחד ואחת מבעלי העסקים טעוני הרישוי שביניכם, ליהנות מהליכי ליווי מלאים לאורך כל שלבי הנפקת הרישיון, החל מהגשת הבקשה המקדימה לרישוי העסק, דרך הכנת תכנית עסק התואמת את דרישות החוק ועד לקבלת הרישיון המיוחל.


רישוי בבאר טוביה

השירות המקצועי שלנו בתחום רישוי עסקים טעוני רישוי, מותאם לכל סוגי העסקים הנדרשים לכך על פי חוק, לרבות, עסקי מזון דוגמת: בתי קפה, גלידריות, מסעדות וכדומה.

הפעילות המקצועית שלנו בתחום מיושמת על ידי צוות אנשי מקצוע המורכב מתברואנים, אדריכלים, יועצים קולינאריים, יועצי מטבחים וכדומה.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים במועצה האזורית באר טוביה

כתובת: משרדי המועצה ממוקמים באזור התעשייה קריית מלאכי

טלפון לבירורים: 08-8508771/2

קבלת קהל בתיאום מראש אל מול נציגי המחלקה.


אנחנו בחברת ביופוד, נגבש עבורכם תכנית מקיפה לצרכי קידום הליכי רישוי העסק ונעמוד בקשר ישיר אל מול כל גורמי הרישוי המוסמכים לכך מטעם המועצה המקומית ומטעם משרדי הממשלה והגופים העוסקים בנושא.

לרשותנו, הידע והניסיון המקצועי בכל הנוגע לליווי הליכי רישוי עסקים טעוני רישוי ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין בנושא.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי-באר-טוביה טעוני רישוי בשטח המועצה האזורית באר טוביה,

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

רישוי עסקים חיפה

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בבאר טוביה

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שנלו