מפעלי מזון רישיון יצרן

רישיון יצרן (מטעם משרד הבריאות)

מפעלים בתחום המזון, צריכים להיות מכונה משומנת היטב בכדי שיוכלו מצד אחד לעמוד בכל התקנים הנדרשים מהם ומצד שני להצליח בתחומם.

בכדי שזה אכן יקרה והעבודה באותם מפעלי מזון תתבצע בצורה נכונה, חשוב שעובדי המפעל יעמדו בנהלים מקצועיים אשר נכתבו מראש.

שיושמו דגשים על כל הנושא של בטיחות ותברואת המזון המיוצר באותו המפעל ושתהיה בקרה ופיקוח של תברואן מוסמך שכל הדברים הללו אכן מתבצעים בפועל.

רשיון למפעל מזון

מפעל בתחום המזון, המכשיר את עובדיו בצורה נכונה, מפקח על התנהלותם ועל מצב המפעיל ודואג לרענן לעובדים את הנושא בכל תקופה תוך הקנייתן של הדרכות והרצאות, יהיה מפעל שיוכל להתהדר בעבודה נכונה ונקייה, שזה אחד הפרמטרים החשובים בתחום המזון בדרך להצלחה.


מפעלי מזון – רישיון יצרן

רישיון יצרן

מעבר לעמידה בנהלים ותקנים הן כאלו שהחוק מחייב והן כאלו שהנהלת המפעל הכתיבה, הרי בכדי לבנות הצלחה בתחום המזון, הנהלת המפעל חייבת לדאוג לעריכת בדיקות מעבדה מעמיקות לכל מוצר חדש שהיא מתכוונת להכניס לשוק המזון.

בין היתר, ברמה הבסיסית חשוב לוודא שהמוצר עומד בכל התקנים הנדרשים ושהוא בכלל ראוי למאכל וברמה העמוקה יותר:

האם יש צורך בשיפורים ? במידה וכן כיצד ניתן לשפר אותו , ומה ניתן להוסיף או מה כדאי להוריד בכדי להוציא מאותו המוצר את המקסימום ?


ביקורת ובקרה חיצונית

בשביל שהביקורות, הבדיקות וההדרכות יהיו מקצועיות ונטולות שיקולים אישיים ואינטרסים שיכולים לפגוע ביכולת השיפוט. חשוב להשתמש בשירותיה של חברה חיצונית המתמחה בתחום המזון.


מפעלי מזון – רישיון יצרן

ביופוד מציעה עבור מפעלים בתחום המזון קשת שלמה של שירותים, אשר כולם ניתנים על ידי אנשים מקצוע מנוסים בתחום המזון. מטרתנו לוודא שהמפעל עובד ומתנהל בצורה הנכונה ומגיש סיוע למנהליו לערוך שינויים ותוכניות חדשות בעת הצורך, ליווי וסיוע בתהליך קבלת רישיון יצרן למפעל, תכנון מפעלים, ביקורות תקופתיות ופיקוח צמוד.

לפרטים נוספים: 052-5257750

צרו קשר להזמנת שירותים עבור מפעלי מזון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - תכנון מפעל "מאפיית לחם מן הארץ"
מאפיית לחם מן הארץ התחילה את דרכה כמוסד קטן לאפיה באזור אשקלון, הגיע אלי לאחר שביקש להגדיל את פעילותו ולעבור למפעל בשטח גדול יותר על מנת להגדיל את תפוקת הייצור. לאחר מחקר פעילות הלקוח ותהליכי הייצור, הוגשה תכנית המפעל הכוללת תכנון קווי האפיה, הפרדות כשרות ומחלקות, ולבסוף ליוויתי את הלקוח בשלבי הביצוע, עד שכיום המאפיה עובדת, פעילה ומוצלחת ויעדי המפעל הושגו.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר"
המפעל המשפחתי הממוקם קרית אתא פעיל מזה 20 שנה, הגיע אלי בכדי להגדיל את תפוקת הייצור ולשפר את אבטחת המוצר בהיבטים של תקן והנחיות משרד הבריאות. הענקתי ללקוח שירותי פיקוח וליווי צמודים, במהלכם נבדקו חומרי הגלם השונים במעבדה, שופרו תנאי הגיינת המזון וקווי הייצור, והופקו האישורים המתאימים להמשך פעילות תקינה ובריאה של המפעל.
ייעוץ בטיחות מזון עבור עיריית זכרון יעקב
אחראית מחלקת התרבות של עיריית זכרון, פנתה אל BioFood לקראת אירועי יום העצמאות. במהלך הפעילות עבור העירייה הוגשו על ידי בקשות לרישיונות עבור האירוע מטעם משרד הבריאות עבור דוכני המזון אשר הופעלו בו, ובזמן האירוע עצמו ליוויתי את פעילות הדוכנים וביקרתי את פעילותם.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו