רישיון עסק לקיוסק

רישיון עסק לקיוסק  / פיצוציות – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

חנות קטנה ומטריפה, פיצוציה.

חולמים על פיצוציה משלכם? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בדרך להנפקת רישיון עסק לקיוסקים ופיצוציות.


קיוסקים, פיצוציות וחנויות נוחות הפכו בשנים האחרונות לאחד מסוגי העסקים הפופולאריים ביותר במרכזי הערים.

עסקים אלו נמנים ברשימת העסקים טעוני רישוי וכפועל יוצא מכך, בעליהם מחויבים בהליכי הנפקת רישיון לצורך פתיחה ותפעול של בית העסק.


הנחיות כלליות לרישוי קיוסק / פיצוציות

חוק רישיון עסקים במדינת ישראל קובע תנאים מסוימים לתפעול קיוסקים / פיצוציות / חנויות נוחות, וזאת בהתאם לאופי הסחורה המשווקת בהם.


חלק מהתנאים חלים על כלל העסקים העוסקים בממכר מוצרי מזון ומשקאות וחלק מהתנאים מתמקדים בהנחיות ברורות אשר נועדו לצרכי הגדרת העסק כקיוסק / פיצוציה ולא כמרכול, לרבות, האיסור להכנת כל סוג של מזון בבית העסק וכדומה.


הליכי הרישוי לעסקים מסוג פיצוציות, חנויות נוחות וקיוסקים, מתנהלים אל מול גורמי רישומי מטעם הרשות המקומית, תחנות הכיבוי האזוריות, משרד הבריאות ומשטרת ישראל.


חשוב לנו שתדעו: בחלק מהקיוסקים והפיצוציות קיימת פעילות עסקית לממכר משקאות אלכוהוליים,

כאשר חלק מתנאי הסף לקבלת הרישוי מחייבים את בעל העסק בהצבת שלטים האוסרים על מכירת אלכוהול מתחת לגיל 18 ועל מכירת אלכוהול עד לשעה 23:00.


הפרה של כל אחד מתנאי הרישוי הנדרשים עלולה להוביל לביטול הרישיון, סגירת העסק והטלת קנסות מנהליים על בעלי המקום.


ביופוד – ליווי מקצועי לאורך כל שלבי הרישוי

אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות לעסקים טעוני רישוי כבר למעלה מ-10 שנים.


לרשותנו, ידע מקצועי מורחב בליווי הליכי רישוי לכל סוגי העסקים טעוני רישוי בהתאם לחוק, לרבות, קיוסקים, פיצוציות וחנויות נוחות.


אנשי מקצוע מטעמנו ילוו גם אתכם לאורך כל אחד משלבי הנפקת הרישיון

החל משלב הגשת הבקשה והכנת תכניות עסקים ומפרטים טכניים הנדרשים לעסקים מסוג זה ועד לקבלת הרישיון המיוחל.


בנוסף, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי ייעוץ בכל אחד מהתחומים הקשורים לתפעול קיוסקים ופיצוציות, לרבות, פתרונות אבזור ומתקני קירור, פתרונות תברואה וכדומה.


לפרטים נוספים אודות הליכי רישוי לעסק לקיוסק / פיצוציה,  צרו איתנו קשר עוד היום:

052-5257750


רישיון לקיוסק כולל הגשת בקשה על גבי תוכנית וחתומה על יד אדריכל מוסמך.


תכנון מנדוף ותאורה מיקום מקרר וקופה לא עניין פשוט זו היא תורה שלמה המתרכזת בחוייית הקנייה והשירות, נראות השלט ואזור ישיבה.

קשר עין עם הלקוח

חפשו אותנו BIOFOOD בפייסבוק

חלק מלקוחות שלנו:

מכולת  תבלנים, סהרון 22 ת"א

משקאות על סופר בילי, הנשיאים 3 חולון

מהמשק, סוקולוב 64 חולון

קיוסק יוסי, הרצל 9 כפר יונה


 

צרו קשר להזמנת שירות רישיון עסק לקיוסק

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מזנון בית הספר "לילינטל" ברמלה.
ליווי אישי וייעוץ הכולל הטמעת תהליכי ביקורת והתנהלות תקנית משלב הקמת המזנון ועד לפתיחתו בפועל, לאחר הפקת כל המסמכים והרשיונות הנדרשים לטובת הנושא. במהלך הפקת הרשיון ייצגתי את בעלי המזנון בפני הרשויות והפקתי כל המסמכים הנדרשים בכדי לקבל את אישור הפעלתו.
סיפור לקוח - מאפית "לחם גל", חיפה.
הלקוח פנה אלי לצורך ליווי וייעוץ לקבלת רשיון יצרן. עבור הלקוח בוצע תכנון והתקיימו מספר פגישות במהלך הוטמעו כל הנהלים הנדרשים. הלקוח קיבל את הרשיון המבוקש, ואף הופק עבורו רישיון לבית הקפה אותו החליט להפעיל במרוצת הדרך. מאפיה משפחתית מאוד מומלצת.
סיפור לקוח - מטבח עובדים במפעל "סנו", הוד השרון.
תכנון מלא והגשת התכניות עד לשלב קבלת הרשיון על ידי ליווי, בקרה ופיקוח של פעילות המטבח, על מנת להוביל את פעילותו לתקנית ובעמידה בתנאי משרד הבריאות לצורך קבלת הרשיון והיתר פעילותו.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו