רישיון עסק לגן אירועים

רישיון עסק – גני אירועים

הקמת גן אירועים הוא הליך הדורש תכנון פרטני, החל מהשלב של תכנון המטבח, שהוא בעצם לב העסק, תוך חשיבה על כל הפרטים (בטיחות העובדים, נוחות העבודה, אחסון המזון וכו')


דרך הכנת המטבח לקבלת רישיון עסק ועמידה מול כל גורמי הבירוקרטיה ועד עד קבלת הרישיון ביד.


רישיון לגן אירועים – בשביל להצליח לעבור את כל השלבים הללו בלי תקלות שיערערו אתכם או חלילה יעצרו אתכם מלהתקדם, חשוב לעשות את הדברים בצורה מקצועית תוך לקיחה בחשבון של כל ה"הפרעות" וה"כשלים" שיכולים לעמוד בדרך.


הצוות המקצועי של ביופוד כאן בכדי לייעץ, להדריך, להכווין ולסייע לכם להצליח להעמיד על הרגליים, מבלי לאבד בדרך את הידיים והרגליים בים הבירוקרטיה הטובעני.

רישיון לגן אירועים
רישיון לגן אירועים

רישוי עסקים לגן אירועים

עזרה בדרך
הצוות המקצועי של ביופוד כולל שף פיתוח מוצרים, טכנולוג מזון, יעוץ קולינרי, אדריכל ואנשי מקצוע נוספים ומנוסים מתחום המזון.


כל אחד מהם יכול לתת יד ולסייע בשלב אחר, החל מתכנון המטבח, דרך טיפול ברישיונות וייצוג במשרד הבריאות (עשר שנות ניסיון בקבלת רישיון עסק, בוודאי יסייעו לכם לעבור את זה בקלות).


הצוות של ביופוד יסייע לכם גם ביצירת קונספט אטרקטיבי ובעל אורח חיים, בבניית סל ספקים ובתמחור משתלם על פי העלויות של חומרי הגלם והעבודה.


גם אחרי שהגן אירועים היה פעיל ובתקווה שגם מצליח, הצוות של ביופוד עדיין יהיה זמין לסייע לכם, בביצוע ביקורות, מתן רעיונות, ביצוע הדרכות ובכל מה שתרגישו שאתם רוצים לשנות או לנסות ותרצו לקבל זווית חיצונית ומקצועית.


יועץ מזון

קונספט מעניין, תקציב ומציאת מקום, הם רק תחילת הדרך להקמת לגן אירועים.

כך שגם במידה והרעיון שלכם הוא בר ביצוע ובעל פוטנציאל להיות "הדבר הבא", עדיין תצטרכו להתמודד בדרך לשלם עם שלל גורמים בירוקרטים חיצוניים בדרך לקבלת הרישיון הנחשף להפעלת העסק.


ברישיון לגן אירועים – שביל לא לסבך את העניינים יותר מדי, בשביל לא להתייאש או לוותר על הרעיון, רק בגלל שאתם מתקשים לקבל את הרישיון, חשוב להתייעץ עם גוף חיצוני מקצועי, המכיר היטב את כל הגורמים הבירוקרטים המעורבים ויודע היטב מה הם דורשים


רישיון לגן אירועים – ביופוד כאן עבורכם. צלצלו עכשיו 052-5257750

צרו קשר להזמנת שירות רישיון עסק
לגן אירועים

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מזנון בית הספר "לילינטל" ברמלה.
ליווי אישי וייעוץ הכולל הטמעת תהליכי ביקורת והתנהלות תקנית משלב הקמת המזנון ועד לפתיחתו בפועל, לאחר הפקת כל המסמכים והרשיונות הנדרשים לטובת הנושא. במהלך הפקת הרשיון ייצגתי את בעלי המזנון בפני הרשויות והפקתי כל המסמכים הנדרשים בכדי לקבל את אישור הפעלתו.
סיפור לקוח - מאפית "לחם גל", חיפה.
הלקוח פנה אלי לצורך ליווי וייעוץ לקבלת רשיון יצרן. עבור הלקוח בוצע תכנון והתקיימו מספר פגישות במהלך הוטמעו כל הנהלים הנדרשים. הלקוח קיבל את הרשיון המבוקש, ואף הופק עבורו רישיון לבית הקפה אותו החליט להפעיל במרוצת הדרך. מאפיה משפחתית מאוד מומלצת.
סיפור לקוח - מטבח עובדים במפעל "סנו", הוד השרון.
תכנון מלא והגשת התכניות עד לשלב קבלת הרשיון על ידי ליווי, בקרה ופיקוח של פעילות המטבח, על מנת להוביל את פעילותו לתקנית ובעמידה בתנאי משרד הבריאות לצורך קבלת הרשיון והיתר פעילותו.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו