רישוי עסקים ברמת השרון

רישוי עסקים ברמת השרון – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

עומדים לפתוח עסק בענף המזון ברמת השרון? זקוקים לשירותי ייעוץ, סיוע והכוונה בכל הנוגע להליכי רישוי עסקים טעוני רישוי ברמת השרון? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת ביופוד, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, סיוע, הדרכה והכוונה בכל הנוגע להליכי הנפקת רישיון לבית העסק.

מספר מילים על רמת השרון

רמת השרון הגובלת עם הרצליה, תל אביב, הוד השרון ופתח תקווה, נוסדה בשנת 1923 והוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1949.

לאורך שנים רבות, נמנעה רמת השרון משינוי מעמדה המשפטי לעיר אך לנוכח הגידול במספר התושבים הדבר היה בלתי נמנע ובשנת 2002 הוכרזה רמת השרון כעיר.

כיום, מתגוררים ברמת השרון למעלה מ-45 אלף תושבים והיא משתרעת על פני שטח כולל של 17 קמ"ר.


עסקים טעוני רישוי ברמת השרון

עסקים טעוני רישוי ברמת השרון כוללים בין היתר עסקים בענף המזון, בתי מלאכה, מפעלים וכדומה, ובדומה לכל רשות מקומית אחרת בישראל, גם ברמת השרון, הליך רישיון העסק נועד על מנת להבטיח כי בבית העסק נעשו כל האמצעים הנדרשים על פי חוק לצורך הפעלתו, לרבות, עמידה בדרישות חוקי תכנון ובנייה, עמידה בתקנות הבטיחות בעבודה, קיומם של תנאי תברואה על פי החוק, מניעת מטרדים לסביבה, סידורי כיבוי אש וכדומה.  


ביופוד – המומחים לליווי הליכי רישוי

אנחנו בחברת ביופוד, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות וייעוץ מקצועי לבעלי עסקים הנדרשים להליכי הנפקת רישיון לעסקים טעוני רישוי.

 

הוצאת רישיון עסק ברמת השרון

ההתמחות המקצועית שלנו חולשת על כל ענפי העסקים טעוני הרישוי תוך התמחות מיוחדת ברישוי עסקים בענף המזון.

לרשותנו, הידע והניסיון הנדרשים לצרכי קידום הליכי הרישוי אל מול הגופים הרלוונטיים הפועלים מטעם מחלקת רישוי העסקים בעיריית רמת השרון.


 
מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית רמת השרון

כתובת: שדרות ביאליק 41

טלפון: 03-5483849

קבלת קהל בימים ראשון, רביעי וחמישי בין השעות 8:30 ל-12:30 ובימי שלישי בין השעות 16:00-18:00 אחר הצהריים.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי ברמת השרון,

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

רישוי עסקים באר יעקב

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים ברמת השרון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו