רישוי עסקים ברמלה

רישוי עסקים ברמלה – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

עומדים להקים עסק בענף המזון ברמלה? מעוניינים לפתוח עסק המשתייך לקבוצת העסקים טעוני רישוי ברמלה? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בדרך להנפקת הרישיון.


מספר מילים על רמלה

רמלה היא אחת מהערים המעורבות בישראל בה מתגוררים יהודים לצד ערבים נוצרים ומוסלמים כאחד. העיר משתרעת על פני שטח כולל של 1,2050 דונם ואוכלוסייתה מונה למעלה מ-77 אלף תושבים.


ביופוד – רישוי עסקים ברמלה

עסקים טעוני רישוי על פי חוק המעוניינים לקיים את פעילותם העסקית ברמלה, נדרשים (בדומה לכל רשות מקומית אחרת בישראל) לפעול אל מול מערך רישוי העסקים בעיר לצורך הנפקת רישיון להפעלת בית העסק. אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים בליווי הליכי רישוי עסקים ברמלה תוך כדי מתן שירותי ייעוץ, סיוע, הכוונה והדרכה בכל הנוגע לאופן ההתנהלות אל מול גורמי הרישוי השונים הכוללים בין היתר את אגף ההנדסה בעיירה, כיבוי אש- איילון, משרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה, משטרת ישראל- תחנת רמלה והוטרינר העירוני.


לרשותנו, הידע, הניסיון והיכולות המקצועיות הנדרשות לניהול הליכי הרישוי מטעמכם אל מול גורמי הרישוי המוסמכים. מאחורינו, מאות בעלי עסקים שכבר נהנו מהליכי הרישוי המקצועיים שלנו בכל ענפי העסקים טעוני הרישוי, לרבות, עסקים בענף המזון דוגמת: בתי קפה, גלידריות, איטליזים, חנויות לממכר דגים וכדומה.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית רמלה

כתובת: רחוב שמשון הגיבור 15

טלפון: 08-9771450

קבלת קהל מתאפשרת בתיאום מראש אל מול נציגי המחלקה.


ביופוד- היכרות מעמיקה עם כל תקנות החוק לרישוי עסקים

רישוי עסקים ברמלה

ההיכרות המעמיקה שלנו עם כל תקנות החוק לרישוי עסקים בשילוב ההיכרות רבת השנים שלנו עם חוקי העזר העירוניים בעיר רמלה בכל הנוגע להפעלת בתי עסק טעוני רישוי, מאפשרים לכל אחד ואחת מהיזמים ואנשי/נשות העסקים שביניכם, ליהנות מהיצע מגוון ומקצועי של פתרונות שירות בדרך להנפקת רישיון לבית העסק. אנשי המקצוע שלנו בתחום רישוי עסקים, יסייעו גם לכם להתמודד בדרך היעילה והנוחה ביותר אל מול גורמי הרישוי השונים.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי ברמלה,

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

רישוי עסקים חיפה

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים ברמלה

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו