רישוי עסקים ברחובות

רישוי עסקים ברחובות – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מתכננים לפתוח עסק ברחובות? נדרשים להליך רישוי?

אצלנו בחברת ביופוד, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומקצועי של פתרונות שירות בתחום רישוי עסקים טעוני רישוי ברחובות.


רחובות – עיר המדע והתרבות

רחובות הממוקמת במישור החוף הדרומי של מדינת ישראל, נוסדה כמושבה בשנת 1890 ולאורך שנים רבות הייתה ידועה כעיר הפרדסים של המדינה.

במרוצת השנים, שטחיה החקלאיים הפכו לאזורי מגורים וכיום העיר מאכלסת למעלה מ-133 אלף תושבים.

בתחומי העיר פועלים מוסדות לימוד מובילים כגון: מכון ויצמן למדע והפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית.

בשנים האחרונות, העיר רחובות נמצאת בתנופת פיתוח אדירה בכל תחומי החיים כאשר הרכב האוכלוסייה מתאפיין בין היתר בזוגות צעירים ומשפחות צעירות הנוהרים לעיר בהמוניהם.


ביופוד- ליווי הליכי רישוי עסקים ברחובות

אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות מגוונים לכל סוגי העסקים.

בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו תוכלו ליהנות משירותיה של המחלקה המקצועית הפועלת לקידום הליכי רישוי לעסקים טעוני רישוי.

מחלקה זו מורכבת מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, לרבות, אדריכלים, תברואנים, יועצים קולינאריים, טכנולוגי מזון, יועצי מזון וכדומה.


רישוי עסקים ברחובות

שירותי המחלקה מתמקדים בכל אחד משלבי הרישוי הנדרשים על פי חוק, החל משלב הגשת הבקשה לרישיון, דרך הכנת תכנית עסק והכנת מפרטים טכניים ועד לטיפול מקצועי בהליכי הרישוי והנפקת הרישיון.

שירות זה מיועד לכלל העסקים טעוני הרישוי, לרבות:

מוסכים, פאבים, בתי קפה, גלידריות, מאפיות, פיצוציות ועסקים נוספים הנכללים ברשימת העסקים טעוני רישוי על פי חוק.

לרשותנו, התמחות מקצועית בהליכי רישוי גם לעסקים בענף המזון וגם לעסקים בתחומי עיסוק נוספים.


מידע אודות המחלקה לרישוי עסקים בעיריית רחובות

כתובת: רחוב ביל"ו 2 (בניין העירייה קומה 4)

טלפון: 08-9392308

קבלת קהל בימים ראשון, שני וחמישי בין השעות 8:30-12:00 ובימי שלישי בין השעות 16:00-18:00


חשוב לנו שתדעו: לצורך קידום הליכי הרישוי, אנו בחברת ביופוד פועלים עבורכם במלוא המרץ אל מול המחלקה לרישוי עסקים בעיריית רחובות.

לפרטים נוספים אודות שירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר לטלפון שמספרו: 052-5257750

לשכת הבריאות רחובות
רישוי עסקים רחובות

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים ברחובות

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו