רישוי עסקים בנתניה

רישיון עסק בנתניה – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

פותחים או מנהלים עסק טעון רישוי בנתניה? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים להסדרת הרישיון.


נתניה – בירת העסקים של אזור השרון

נתניה, העיר השביעית באוכלוסייתה בישראל, נוסדה בשנת 1929 והוכרזה כעיר בשנת 1948.

העיר משתרעת על פני שטח כולל של 29,040 דונם והיא מאכלסת בשטחה למעלה מ-208 אלף תושבים.

בדומה לכל רשות מקומית אחרת בישראל, גם בעיריית נתניה מונפקים לעסקים טעוני רישוי בעיר רישיונות עסק המאפשרים לבעלי העסקים לפעול בשטחה על פי חוק.


אנחנו בחברת ביופוד, מאפשרים לכל אחד ואחת מבעלי העסקים טעוני רישוי בנתניה, ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בדרך להנפקת הרישיון.


מידע אודות האגף לרישוי עסקים בעיריית נתניה

בעיריית נתניה פועל האגף לרישוי עסקים המופקד בין היתר על קשר עם גורמי הרישוי השונים.

כתובת: שדרות ויצמן 22 (קומה 4)

טלפון: 09-8605823


ביופוד- המומחים לרישוי עסקים בנתניה לרשותך!

עבור כל בית עסק הנכלל ברשימת העסקים טעוני הרישוי, הליך הנפקת הרישיון הינו הליך מתמשך ומאתגר המחייב את בית העסק לעמוד בכל הדרישות המופיעות בחוק.

אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות לעסקים טעוני רישוי מאז שנת 2008 ולרשותנו הידע והניסיון בכל הנוגע לליווי הליכי רישוי.


אנשי המקצוע בחברתנו מודעים היטב לכל תקנות החוק בנוגע לרישוי עסקים ומאפשרים לכל אחד ואחת מבעלי העסקים שביניכם, ליהנות מפתרונות שירות אופטימאליים בדרך להנפקת הרישיון.

מחלקת רישיון העסקים בחברת ביופוד

תאפשר גם לך לקצר באופן משמעותי את הליך הנפקת הרישיון ובחלק גדול מהמקרים תאפשר גם לך ליהנות מחיסכון משמעותי בעלויות.


רישוי עסקים בנתניה

צוות המחלקה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם והוא כולל בין היתר: יועצים קולינאריים, תברואנים, אדריכלים, טכנולוגי מזון ואנשי שיווק.

לרשותנו, התמחות מיוחדת בליווי הליכי רישוי לעסקים בענף המזון, כאשר חלק מהליכי הרישוי המוצעים על ידינו כוללים גם ייעוץ קולינארי לצד ייעוץ מטבחים העוסק ביישום הנחיות לתכנון מטבחים לבתי עסק טעוני רישוי בענף המזון.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי בנתניה,

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

רישוי עסקים חיפה

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בנתניה

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו