רישוי עסקים בכפר סבא

רישוי עסקים בכפר סבא- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

נדרשים להנפיק רישיון לבית העסק בכפר סבא?

מחפשים אחר שירותי סיוע, ייעוץ והכוונה בנושא?

הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת ביופוד, עוסקים ומתמחים בליווי הליכי רישוי עסקים טעוני רישוי בכפר סבא, החל משלבי הייעוץ המקדימים ועד לשלבי הנפקת הרישיון.


מספר מילים על כפר סבא

כפר סבא הממוקמת באזור דרום השרון, משתרעת על פני שטח כולל של 14 קמ"ר ובשטחה מתגוררים קרוב ל-110 אלף תושבים.

העיר נוסדה בשנת 1903 כמושבה חקלאית והוכרזה כעיר בשנת 1962.

בשטח העיר פועל מרכז תעשייה רחב היקף ובתוכו פועלים עסקים מגוונים לצד מוסדות ציבור ושירותים לכלל תושבי העיר ותושבי אזור דרום השרון.


ליווי הליכי רישוי לעסקים טעוני רישוי בכפר סבא

רישוי עסקים טעוני רישוי הינו הליך מורכב, מתמשך ולעיתים אף מייגע לכל אילו מביניכם העומדים חסרי אונים אל מול דרישות החוק.

אצלנו בחברת ביופוד, הקמנו במיוחד עבורכם את המחלקה לרישוי עסקים המתמחה במתן שירותי ייעוץ, סיוע, הדרכה והכוונה לבעלי עסקים הנדרשים להנפקת רישיון עסק בכפר סבא.

פעילות המחלקה מתמקדת בכל הנושאים הקשורים להליך הרישוי, לרבות, הגשת בקשות לרישיון, הכנת תכנית עסק ומפרטים טכניים, עמידה יומיומית אל מול גורמי הרישוי המוסמכים וכדומה.


צוות המחלקה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים כגון: תברואנים, אדריכלים, יועצים קולינאריים, יועצי מזון, טכנולוגיי מזון, וטרינרים וכדומה. את הפעילות הענפה שלנו בתחום אנו ממקדים בהתאם לענפי העסקים השונים, כאשר התמחות המקצועית שלנו בליווי הליכי עסקים מיועדת לכל סוגי העסקים הנדרשים לכך על פי חוק, לרבות, מסעדות, מוסכים, בתי מרקחת, מעבדות שיניים, פאבים, בתי קפה, פיצוציות וכדומה.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית כפר סבא

בעיריית כפר סבא הוקמה מנהלת עסקים המסייעת לקידום בתי עסק ברחבי העיר. מנהלת זו עוסקת בין היתר בהנפקת רישיונות לעסקים טעוני רישוי.

כתובת: רחוב התע"ש 11, בית UMI קומה 2

טלפון: 09-7497007

קבלת קהל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00-16:00 ובתיאום מראש


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי בכפר סבא

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750 

רישוי עסקים בכפר סבא

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בכפר סבא

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו