רישוי עסקים בירושלים

רישוי עסקים בעיר בירושלים, מתנהל לפי "המפרט האחיד" ובהתאם לרפורמת רישוי העסקים, תיקון 34 לחוק רישוי עסקים. במפרט האחיד מצוינות הנחיות ודרישות לעסקים טעוני רישוי המעוניינים ברישיון העסק או בחידושו.

כחלק מתהליך רישוי עסקים בירושלים, בעל העסק נדרש לשורה של אישורים מגורמי אכיפה שונים ומהרשות המקומית, לדוגמה, רשות הכבאות וההצלה, משטרת ישראל, משרד להגנת הסביבה ועוד.

לפני תחילת תהליך רישוי העסק, מומלץ לבדוק האם העסק שלכם נכלל ברשימת העסקים טעוני רישוי. רשימת העסקים הנכללים ארוכה, ונמצאים בה בין היתר, עסקים מתחומי המזון, שמירה ואבטחה, בריאות, חקלאות, מסחר, דלקים ועוד.

חברת ביופוד, מלווה עשרות עסקים טעוני רישוי בעיר ירושלים. התהליך כולל ליווי אישי עד לקבלת הרישיון המיוחל וגם כולל תהליכי ליווי בהמשך הדרך בעת חידוש הרישיון.

אנחנו בביופוד רכשנו במרוצת השנים קשרים עסקיים בירושלים המאפשרים לנו לייעל תהליכים ולקצר זמנים עבור בית העסק. יתרה מכך, הניסיון הרב שיש לנו בפעילות עסקית בעיר מאפשרת לנו לת כלים רבים לבעל העסק על מנת לקדם את העסק שלו.

מידע על העיר ירושלים

יְרוּשָׁלַיִם היא עיר הבירה של מדינת ישראל והעיר הגדולה ביותר בה מבחינת כמות תושבים, עם 936,425 איש המתגוררים בה. בירושלים שוכנים מוסדות הממשל של ישראל: הכנסת, בית המשפט העליון, משכן הנשיא ובית ראש הממשלה ורוב משרדי הממשלה.

בשנים האחרונות מספר העסקים בעיר ירושלים הולך וגדל, תעשיות ההיי-טק והביו-טק מזנקים ונחשבים כמנוע הצמיחה העירונית של ירושלים. הקרבה למוסדות אקדמיים ומרכזים רפואיים מובילים כמו גם תוכניות שונות לקידום העסקים בעיר, מביאות לשגשוג וצמיחה לענף העסקי.

כמה נתונים מעניינים על ירושלים שלא ידעתם

  • ירושלים נחשבת כאחת הערים העתיקות בעולם.
  • בירושלים נמצא עץ זית עתיק ביותר בן כ-800 שנה.
  • סינדרום ירושלים – הפרעה נפשית אשר מתרחשת רק בירושלים שבה אנשים מתחילים לחוש מעין כוחות אל אנושיים בעקבות ההיסטוריה והקדושה במקום.
  • בית הכנסת הגדול בעולם נמצא בעיר ובו כ-5000 מקומות ישיבה.

פרטי יצירת קשר עם מחלקת רישוי עסקים בירושלים

כתובת: כיכר ספרא 10, ירושלים

טלפון: 02-6296843

קבלת קהל: ימים ראשון, שני רביעי וחמישי בין השעות 8:30-11:30 וביום שלישי בין השעות 14:00-17:00. * רק באמצעות הזמנת תור מראש דרך האתר.

ביופוד – רישוי עסקים בירושלים

ביופוד מסייעת לבעלי עסקים בירושלים לקבל רישיון עסק בקלות ובמינימום בירוקרטיה.

ליווינו מספר גדול מאוד של עסקים בדרך לקבלת רישיון עסק ורישיון יצרן בירושלים ויש בידינו את כל הכלים על מנת לסייע לכם לצלוח את הבירוקרטיה בדרך יעילה.

למידע נוסף ולפרטים אודות הנפקת רישוי עסקים בירושלים מוזמנים לפנות אלינו.

רישוי עסקים בירושלים

מוזמנים לשאול את רשת ג'פניקה בירושלים שצלחה איתנו רישוי עסקים והיתרים

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בירושלים

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ-10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו