רישוי עסקים בהוד השרון

רישוי עסקים בהוד השרון – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

פותחים עסק טעון רישוי בהוד השרון? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות משירותיה של המחלקה לרישוי עסקים המתמחה במתן שירותי ייעוץ, סיוע, הכוונה והדרכה לבעלי עסקים טעוני רישוי. שירותי המחלקה ילוו אתכם לאורך כל שלבי הנפקת הרישיון.


מספר מילים על הוד השרון

הוד השרון נוסדה בשנת 1964 לאחר איחודן של 4 מושבות הצמודות זו לזו: מגדיאל, רמתיים, כפר הדר ורמת הדר.

בשנת 1990 הוכרזה הוד השרון כעיר ובשנים האחרונות היא נהנית מקצב גידול מהיר של אוכלוסייתה המונה כיום למעלה מ-56 אלף תושבים.

הגידול המהיר במספר התושבים במהלך השנים האחרונות, הוביל בין היתר לפתיחתם על עשרות בתי עסק טעוני רישוי, כאשר הליכי הרישוי לעסקים מנוהלים אל מול מחלקת רישוי עסקים בעיריית הוד השרון.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית הוד השרון כתובת: רחוב בן גמלא 28 (קומה ג')

טלפון: 09-7759507

קבלת קהל בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות: 8:00-15:30 וימי שלישי בין השעות 8:00-17:30


ביופוד – המומחים לרישוי עסקים בהוד השרון

החוק לרישוי עסקים בישראל מחייב כל בית עסק טעון רישוי לעמוד בכל אחת מהדרישות המופיעות בחוק בהתאם לאופיו.

אנחנו בחברת ביופוד, מאפשרים לכל אחד ואחת מבעלי העסקים טעוני הרישוי שביניכם, ליהנות משירותיה של המחלקה לרישיון עסקים הפועלת בחברתנו.


בקשה לרישיון עסק בהוד השרון

מחלקה מקצועית זו מבססת את שירותיה על הידע והניסיון אותו רכשנו בתחום מאז שנת 2008 ועל ההיכרות המעמיקה שלנו עם תקנות החוק.

בין יתר שירותי המחלקה תוכלו למצוא: ליווי הליכי הגשת בקשות לרישיון, הכנת תכנית מפורטת של בית העסק, ייעוץ לעסקים מתחם המזון, התנהלות שוטפת אל מול גורמי הרישוי מטעם עיריית הוד השרון וכדומה.


חשוב לנו שתדעו: על כל עסק טעון רישוי חלים חוקים ותקנות בהתאם לאופיו ובהתאם לדרישות הרשות המקומית בה הוא פועל.

אנחנו בחברת ביופוד, מודעים היטב לכל אחת מהתקנות המופיעות בחוק ולכל אחת מהדרישות של הרשויות בהן אנו פועלים, לרבות, דרישותיה של עיריית הוד השרון בכל הנוגע להנפקת רישיונות עסק לעסקים טעוני רישוי בשטחה.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי בהוד השרון,

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

רישוי עסקים בהוד השרון

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בהוד השרון

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו