רישוי עסקים בבני ברק

בס"ד

רישיון לעסקים בבני ברק- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן !

נדרשים להנפיק רישיון לעסק טעון רישוי בבני ברק? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, סיוע, הדרכה והכוונה בכל הנוגע להנפקת רישיון לעסקים טעוני רישוי.

בני ברק

בני ברק הינה עיר בעלת צביון חרדי המשתרעת על פני שטח כולל של 7,310 דונם. העיר נוסדה בשנת 1924 והיא גובלת בתל אביב, פתח תקווה, גבעת שמואל ורמת גן.

כעיר בעלת ציביון חרדי, כלל העסקים המצויים בשטחה הינם עסקים שומרי שבת, כאשר נושא הכשרות מהווה חלק בלתי נפרד מהליך הנפקת רישיון עסקים.


ביופוד- מקדמים עסקים לרישוי בבני ברק

אנחנו בחברת ביופוד, עוסקים ומתמחים כבר למעלה מ-10 בליווי הליכי רישוי לעסקים טעוני רישוי.

פתרונות השירות שלנו בתחום זה מוצעים לכם על ידי מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו.

במסגרת שירות מקיף ומקצועי המאפשר לכם לחסוך זמן, כסף ומשאבים בכל הנוגע לניהול הליכי הרישוי אל מול עיריית בני ברק.

סיפור לקוח מהעיר – ספייסי טורטיה בר בבני ברק

כתובת: דוד בן גוריון 65, בני ברק

לאחר הצלחת הסניף הראשון הבעלים גדעון פתח סניף חדש והפעם עם טורטיה הנעשית על המקום, גם הסניף הזה תוכנן ע"י ביופוד, כולל הגשה ואישור במשרד הבריאות והרשות המקומית בני ברק.


רישוי בית עסק בבני ברק

לרשותנו, הידע והניסיון הנדרשים לצרכי הגשת תכנית עסק בהתאם לדרישות הרשות המקומית והגופים השונים כגון: משרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה, כיבוי אש וגופים נוספים הרלוונטיים לרישוי בית העסק בהתאם לאופיו.

כחברה העוסקת בין היתר במתן שירותי ייעוץ קולינארי וייעוץ לבטיחות במזון, אנו מתמחים גם בליווי הליכי רישוי לעסקים בענף המזון.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית בני ברק

כתובת: רחוב דוד המלך 6

טלפון: 03-5776383

קבלת קהל בימים ראשון וחמישי בין השעות: 8:00-11:00 ובימי שלישי בין השעות 14:00-16:30


רישיון עסק – מהי מטרתו?

המטרה העיקרית שלשמה נדרש רישוי עסק לעסקים טעוני רישוי היא על מנת להבטיח שבבית העסק יושמו כל האמצעים הנדרשים לצרכי הפעלתו התקינה לרווחת הציבור.

כמו כן, רישוי עסק נדרש לצרכי שמירה על איכות הסביבה, מניעת מפגעים ומטרדים, שמירה על תנאי תברואה ועוד.


אנחנו בחברת ביופוד מודעים היטב לכל התקנות הקבועות בחוק רישוי עסקים ופועלים לקידום הליכי הרישוי על הצד המקצועי, היעיל והמהיר ביותר עבורכם.


לפרטים נוספים אודות שירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר לטלפון שמספרו: 052-5257750

רישוי עסקים בבני ברק

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים בבני ברק

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו