רישוי עסקים באשקלון

רישוי עסקים באשקלון -בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

פותחים עסק טעון רישוי באשקלון? זקוקים לשירותי סיוע וייעוץ בכל הנוגע ליישום הליכי הנפקת הרישיון? הגעתם למקום הנכון! אנחנו בחברת ביופוד מתמחים במתן שירותי ייעוץ, סיוע, הכוונה והדרכה לבעלי עסקים טעוני רישוי בעיר אשקלון.


מספר מילים על אשקלון

אשקלון, העיר המערבית ביותר במדינה, היא אחת מערי הנמל העתיקות ביותר בארץ והיא מוזכרת עוד בספר המקורות היהודי התנ"ך. העיר משתרעת על פני שטח כולל של 45,960 דונם ואוכלוסייתה מונה כיום למעלה מ-150 אלף תושבים.

כעיר תיירות מתפתחת בה ממוקמים גם אתרי תיירות לאומיים, אשקלון מאכלסת בשטחה מספר הולך וגדל של מוקדי תרבות, בילוי ופנאי, לרבות, עסקים בענף המזון והתיירות.


ביופוד- רישוי עסקים באשקלון זה אנחנו!

אנחנו בחברת ביופוד עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות לכל סוגי העסקים טעוני הרישוי, ולרשותנו, התמחות מיוחדת בליווי עסקים בענף המזון והמשקה.


שירותי הייעוץ והסיוע שלנו המיועדים לבעלי עסקים טעוני רישוי בעיר אשקלון, חולשים על כל היבטי הליך הרישוי, החל משלב המידע המקודם והכנת טפסי הבקשה, דרך שלבי הגשת הבקשה והעברתה לגורמי הרישוי המוסמכים ועד לשלבי הנפקת הרישיון המיוחל.

שירותי הרישוי המוצעים על ידינו מותאמים לכל סוגי העסקים טעוני רישוי בעיר אשקלון, כאשר צוות אנשי המקצוע את בעלי העסק לאורך כל התהליך, מורכב מאנשי מקצוע המתמחים בתקנות החוק לרישוי עסקים בישראל ובדרישות הספציפיות לכל תחום עסקי הנדרש לרישיון.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית אשקלון

כתובת: בניין העירייה- קומה ב'

טלפון: 08-06792577

קבלת קהל בימים ראשון, שני וחמישי בין השעות 9:00-13:00 ובימי שלישי בין השעות 16:00-18:00


בדומה לכל רשות מקומית אחר בה אנו פועלים בתחום רישוי עסקים טעוני רישוי, גם באזור אשקלון אנו בחברת ביופוד מנהלים את הליכי הרישוי אל מול הגורמים המוסמכים לכך מטעם המשרדים הממשלתיים הרלוונטיים, אגפי הרשות והגופים המוסמכים לכך.


הליכי הרישוי המלווים על ידינו מותאמים לכל סוגי העסקים, לרבות, סושיות, פיצוציות וקיוסקים, דוכני אוכל, בתי קפה וכדומה.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי באשקלון

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750 

רישוי עסקים חיפה

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים באשקלון

למה לפנות אלינו

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו