רישוי עסקים באשדוד

חולמים על בית עסק משגשג באשדוד? זקוקים לרישוי עסק לצורך הפעלתו?

אצלנו בחברת ביופוד, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומקצועי של שירותי ייעוץ, סיוע והכוונה בכל הנוגע להנפקת רישיון לעסקים טעוני רישוי באשדוד.


מספר מילים על אשדוד

אשדוד, העיר השישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, נוסדה בשנת 1956 והוכרזה כעיר ואם בישראל בשנת 1968.

מיום הקמתה העיר מתאפיינת במיזוג גלויות הנובע מעצם היותה עיר קולטת עלייה ולאחר קליטת העולים ממדינות חבר העמים בתחילת שנות ה-90 של המאה החולפת.

אשדוד ביססה את מעמדה כאחת מהערים המתפתחות והמשגשגות ביותר בישראל בכל תחומי החיים, לרבות, התחום העסקי.


ביופוד – המומחים לרישוי עסקים טעוני רישוי באשדוד

אנחנו בחברת ביופוד עוסקים כבר למעלה מ-10 שנים בליווי הליכי רישוי לעסקים טעוני רישוי באשדוד.

ההתמחות המקצועית שלנו בנושא מבוססת על הידע המעמיק שלנו עם תקנות החוק לרישוי עסקים בישראל ועל ההיכרות המעמיקה שלנו עם ענפי העיסוק השונים של העסקים המופיעים כטעוני רישוי בחוק.


רישוי עסקים באשדוד

השירות המקצועי שלנו לרישוי עסקים טעוני רישוי באשדוד מלווה באמצעות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם, לרבות, תברואן, אדריכלים, יועצי מזון ויועץ קולינארי וכדומה.

את השירות המקצועי שלנו בתחום אנו מאפשרים לכל בעלי העסקים הנדרשים להליכי הנפקת רישיון, ואנו מלווים אותם החל משלב הייעוץ הראשוני והגשת הבקשה לרשות המקומית, דרך הכנת תכנית עסק ועד להנפקת הרישיון.


הפעילות המקצועית שלנו בתחום מתנהלת אל מול גורמי הרישוי המוסמכים לכך, לרבות, אגפי הרשות בעיריית אשדוד, המשרדים הממשלתיים הרלוונטיים והגופים המוסמכים כגון: שירותי כיבוי, משטרת ישראל וכדומה.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית אשדוד

כתובת: רחוב הגדוד העברי 10- בניין העירייה (קומה 3)

טלפון: 08-8545257

קבלת קהל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30-12:30 ובימי ראשון ושלישי בין השעות 16:00-18:00


אנחנו בחברת ביופוד, נעשה הכול על מנת לקדם בעבורכם את הליכי הרישוי ונסייע גם לכם להתמודד אל מול גורמי הרישוי השונים לאורך כל הדרך.


לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי באשדוד

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750

רישוי עסקים באשדוד

עסקים שאנחנו עובדים איתם באשדוד

צרו קשר להזמנת שירות רישוי עסקים באשדוד

למה לפנות אל BioFood?

אני עמרי גור, טכנולוג של מזון והבעלים של BioFood. עוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מ 10 שנים, במהלכם התמודדתי עם מאות עסקי מזון עבורם הענקתי את שירותי השונים. אשמח להעניק גם לכם את השירות, הכולל את כל שירותי ההכנה לקראת רישוי העסק, וכן ליווי בית העסק במהלך פעילותו בכדי לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, במטרה להבטיח תוצר מושלם ללקוח, ועמידה בתקנים של משרד הבריאות. יש לכם שאלות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשרותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

סיפור לקוח - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, לאחר ובמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אלי, התבקש ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקטו בסופו של דבר על להקמתו של המזנון.
סיפור לקוח - מועצת "זכרון יעקב".
המועצה פנתה אלי לקבלת ייעוץ בטיחות מזון בשטח במהלך אירועים המוניים, בהם אירועי יום העצמאות ואירועי חוץ שונים אותם מפעילה המועצה ומוגש בהם מזון לציבור. כך, בכל אירוע בו מפעילה המועצה אני מגיע אל האירוע בפועל ומפקח על התנהלותם התקינה והבריאה של כלל דוכני המזון המופעלים באותה העת.
סיפור לקוח - "מסעדת הדייגים" בנמל יפו.
במסגרת השירות שניתן ללקוח אשר הגיע אלי לאחר שנתקל בבעיה בהפקת הרישיון, נקבעו עבור הלקוח נהלי מטבח ברורים וסדורים, אשר כללו את כל תהליך הקירות החודשית הכוללים בקרה ופיקוח, לאחר אפיון והטמעת הנהלים הוגשה הבקשה לרישיון מחדש, והרישיון הופק בפועל.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ 20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתי, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו