עץ מוצר

עץ מוצר יכלול תיאור הפריטים המשמשים לייצור המוצר וכמויותיהם וייכתב בסדר היררכי המאפיין את תהליך ייצור המוצר.

עץ מוצר מזון – תמחור עלות המוצר

עץ מוצר במקרה של מוצר מזון הוא למעשה המתכון המכיל את כל חומרי הגלם וכמויותיהם ובנוסף פירוט חומרי האריזה הראשונית והשניונית בהן מוגש המוצר לצרכן.

במקרה שקיימת אריזה שניונית, שהיא אריזה כוללת בה נארזות מספר יחידות מוצר (למשל קרטון בו מונחים בקבוקי שתייה או שקית בה יארזו שקיות שתייה בודדות) יש לחשב את החלק היחסי של האריזה עבור יחידת מוצר.

עצי מוצר מהווים את אבני הבניין לביצוע תהליך תכנון פיתוח ייצור (הידוע כתהליך תפ"י), שמטרתו לכמת ולאפיין במדויק את תהליך הייצור, וזאת משיקולי יעילות חיסכון ותכנון ארוך טווח.

יועצי מזון ביופוד יסייעו לחברות ויצרנים לבנות עצי מוצר ולנהל תהליך תכנון ופיתוח ייצור אופטימלי.

להצעת מחיר צור קשר איתנו ב052-5257750

בנוסף לשירותינו:
עץ מוצר - ביופוד

צרו קשר להזמנת שירות עץ מוצר

למה לפנות לביופוד לבניית עץ מוצר?

שמי עמרי גור, אני טכנולוג של מזון והבעלים של חברת BioFood. כאחד שעוסק בתחום רישוי עסקי המזון למעלה מעשור,  ליוותי בהצלחה רבה מאות עסקי מזון  ועבור חלקם הענקנו שירות של בניית עץ מוצר וכמובן גם סייענו להם עם שירותינו השונים. אשמח ללוות גם את העסק שלכם ולהעניק גם שירותי ההכנה לקראת רישוי עסקים, וכן ליווי בית העסק במהלך תקופת פעילותו, וזאת על מנת לוודא תקינות מערכות המזון וייצורו, ולהבטיח כי התוצר שיתקבל יהיה מושלם ללקוח, ויעמוד בהצלחה בתקנים של משרד הבריאות.
יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים ליצור עמי קשר טלפוני, לייעוץ ללא התחייבות.

לשירותכם, עמרי גור

בין לקוחותינו

סיפורי לקוח

הקמת מזנון בשרי - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, נציין שבמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אליי, התבקשתי לתת ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקט. בסופו של דבר עד להקמתו של המזנון.
הגדלת מטבח קיים - "מכללת אוהלו", קצרין.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות להגדיל את המטבח בהיקף פעילותו וכן לשמור על הצביון הכשר של המסעדה. ליוויתי בפועל את מפעיל המסעדה על ידי הטמעת נהלים, איתור ומניעת תקלות אפשריות, תכנון מערך שפכים ועוד. כיום המסעדה מורחבת ופעילה לשביעות רצונם.
רישיון הפעלת מסעדת "הטאבון והמנגל", גבעת שמואל.
הלקוח נתקל בקשיים בקבלת רישיון הפעלת המסעדה. הלקוח נתקל בקושי בעת פניה אל משרד הבריאות והשירות הוטרינרי. ליוויתי את הלקוח וייעצתי כיצד לפעול, הגעתי עם הלקוח לפגישות בהן הוסבר והובהר כיצד לפעול באופן תקין. כיום העסק פעיל, ומתפקד במסגרת הנדרשת בחוק, וזוכים לביקור שבועי על ידי לבקרה ופיקוח שוטפים.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ-20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתית, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
טיפול בשפכים - בית אבות "בית גיל הזהב", כפר סבא.
הלקוח ביקש קבלת ייעוץ בנושא התנהלות השפכים במתחם. הגעתי אל המקום, ערכתי סיור והסקתי את המסקנות הנדרשות, ולויוויתי את תהליך הטמעת הלקחים בפועל עד להתנהלות נכונה ותקינה של מערך השפכים, לרבות כתיבת מכתב לתאגיד המים.
סיפור לקוח - מלון "עונות", נתניה.
הלקוח פנה אלינו לאחר שנדרש לייעוץ בנושא התנהלות סילוק השפכים. ביצענו סיור במקום, הופקו לקחים ונמצאו צרכים לשיפור התשתית, לרבות בחינת קווי השפכים הסניטאריים. בפועל הופקו הדוחות הנדרשים, בוצעו השינויים הנדרשים עד להתנהלות תקינה ונכונה של מערך השפכים במלון.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו