אודותינו

כדי לפעול –  כל עסק בתחום המזון צריך רעיון, ממון, חזון, רצון ורישיון.
כדי להתרומם ולהצליח – בית העסק מתחייב להקפיד על: תנאי עבודה נאותים, עמידה בנהלים, בחירה נכונה של ספקים ועובדים, השקעה במוצרים או תפריטים, מענה על צרכים (של הלקוחות), חשיפה לרעיונות ולחידושים לאורך כל הדרך, וכן בקרה ופיקוח על אופן ההתנהלות של כל הגורמים.

נלווה אתכם לאורך כל הדרך

ייעוץ מזון

ביופוד הוא גוף אשר הוקם בשנת 2008 מתוך רצון לתת מענה מלא לכל אותם עסקים ומפעלים העוסקים בתחום המזון והשתייה. ייעוץ בעת הצורך, סיוע בשינויים ובהוצאות יזומות, הדרכת העובדים והארות מתרימות.

צוות העובדים של ביופוד – מורכב מאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון בענף המזון, ביניהם: טכנולוג מזון, יועצים קולינאריים, אנשי שיווק, תברואנים, אדריכלים ושפים מהקורדון בלו.
הצוות ילווה וייעץ, מהשלב בו העסק עוד בגדר רעיון לא מיושם, דרך השגת האישורים הנדרשים ועד קבלת רישיון העסק, רישיון יצרן וכל אישור הנדרש לטובת העסק. במקביל יוענק סיוע על מנת לתפעל את העסק כחוק ועד לשלבים בהם העסק כבר יעבוד בפועל והשירותים להם הוא יזדקק יהיו: בקרה ופיקוח על אופן ההתנהלות, הכנסת שינויים, שדרוג תפריטים, פיתוח מוצרים ועוד…

למענכם בכל צורך שיעלה

יועץ קולינרי

כל מפעל או עסק בתחום המזון יוכל להיעזר ולהסתייע ביועצים הקולינאריים המנוסים של ביופוד, במימוש הרעיון והפיכתו להצלחה, בבחירת ספקים המציעים חומרי גלם איכותיים במחירים משתלמים, בהכשרת העובדים, בקבלת כלים לתוצרים איכותיים בתחום המזון ובכל מה שנדרש בכדי להקים מפעל או עסק אחר בתחום המזון אשר יצליח בענף תחרותי זה.

מפעלים ויצרני המזון, יוכלו להיעזר בצוות המקצועי של החברה לצורך ביצוע בדיקות וביקורות, קיום הדרכות לעובדים בנושא היגיינה ובטיחות מזון, עשייה וכלים לפיתוח מוצרים חדשים, ביצוע מבחני טעימה (בעת הצורך), יצירת נהלי עבודה, שירות של שף ייצוגי לצורך קידום ועוד.

אנחנו נעשה את הכל על מנת שתהיו מרוצים

סיוע בקבלת רישיון עסק

הפעילות של ביופוד מושתתת על שנים של ניסיון בקבלת אישורים ורישיונות עסק והתמחות בכל תחום המזון. כך שכל בית עסק בתחום המזון יוכל להיעזר בצוות של ביופוד לייעוץ, הדרכה סיוע והכוונה בכל צעד אותו הוא ירצה לעשות, בכל רעיון חדש בתחום המזון אותו הוא ירצה ליישם ובכל ביקורת ובדיקה אותה הוא ירצה לקיים בעסק.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן,
התקשרו עכשיו: 052-5257750