יועץ שפכים

קניון, בית מלון, קיטרינג, מסעדה, מפעל מזון, משחטה, מאפייה חייב להזרים שפכים באיכות המותרת בחוק, תאגיד המים מבצע ניטור למציאת מזרימי שפכים חריגים ואסורים, יש עסקים אשר חל על ההם תוכנית דיגום שנתית בילתי תלויה.

חריגה מעבר לרמה של שפכים חריגים יוצרת מצב של שפכים אסורים הכופלים את גובה הקנס לפי 6 משפכים חריגים שהם עד פי 2.

יועץ שפכים – לכל סוג עסק יש את הפרמטרים הנבדקים ספציפים.
לרוב נדרש מפריד שומנים לטיפול קדם שפכים ויש המצבים נדרש עוד טיפולים שונים על מנת לאפשר הזרימה שפכים באיכות תיקנית ללא חשש לחריגות >> לקנסות.

יועץ שפכים

מגוון רעיונות ופיתרונות לבעיית השפכים החריגים בתעשיית המזון.
מפעלי בשר, בתי מלון, קניון.

יועץ שפכים
חלק מהלקוחות אשר שכרו את שירותינו

דוגם שפכים מוסמך שייצג אתכם במקום ובזמן דיגום התאגיד

ליעוץ שפכים צלצלו 072-3939691 


מפעל לחמוצים
בעיות שפכים קשות בגלל כמות צריכת המלח ביצור – גם לזה יש לנו פיתרון.


BOD – כמות צריכת החמצן הדרוש לפרוק החומר הביולוגי שבשפכים, בדיקת ריכוז החמצן ביום הדיגום ולאחר 5 ימים.


COD – כמות צריכת החמצן הדרוש לפרוק החומר כימי שבשפכים.


TSS – מדידת נעשת ע”י שקילת מעבדתית של נייר סינון מיובש שדרכו העבירו את הקולחים.


עוד מידע על שפכים

צרו קשר להזמנת שירות יועץ שפכים

בין לקוחותינו

אין חכם כבעל ניסיון

הקמת מזנון בשרי - "מכללת כנרת", צמח.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות של הקמת מזנון בשרי, נציין שבמקום פעל מזנון חלבי בכלל. בפניה אליי, התבקשתי לתת ייעוץ מקצועי בבחינת האפשרות, וללוות את ביצוע הפרויקט. בסופו של דבר עד להקמתו של המזנון.
הגדלת מטבח קיים - "מכללת אוהלו", קצרין.
הלקוח ביקש לבחון את האפשרות להגדיל את המטבח בהיקף פעילותו וכן לשמור על הצביון הכשר של המסעדה. ליוויתי בפועל את מפעיל המסעדה על ידי הטמעת נהלים, איתור ומניעת תקלות אפשריות, תכנון מערך שפכים ועוד. כיום המסעדה מורחבת ופעילה לשביעות רצונם.
רישיון הפעלת מסעדת "הטאבון והמנגל", גבעת שמואל.
הלקוח נתקל בקשיים בקבלת רישיון הפעלת המסעדה. הלקוח נתקל בקושי בעת פניה אל משרד הבריאות והשירות הוטרינרי. ליוויתי את הלקוח וייעצתי כיצד לפעול, הגעתי עם הלקוח לפגישות בהן הוסבר והובהר כיצד לפעול באופן תקין. כיום העסק פעיל, ומתפקד במסגרת הנדרשת בחוק, וזוכים לביקור שבועי על ידי לבקרה ופיקוח שוטפים.
סיפור לקוח - מפעל הבשר "יהודה מעדני בשר", א.ת. קרית אתא.
מפעל משפחתי בן כ-20 המייצר מעדני בשר ומגוון סוגים של נקניקים. הלקוח פנה בכדי שאייצר עבורו את מפרטי המוצרים מחדש, שיפור מתכוני המוצרים ועמידה בתקנים הנדרשים לטובת משרד הבריאות. עבור הלקוח הוקמה תכנית דיגום שנתית, ומתנהלת בקרה ופיקוח באופן שוטף עד היום.
טיפול בשפכים - בית אבות "בית גיל הזהב", כפר סבא.
הלקוח ביקש קבלת ייעוץ בנושא התנהלות השפכים במתחם. הגעתי אל המקום, ערכתי סיור והסקתי את המסקנות הנדרשות, ולויוויתי את תהליך הטמעת הלקחים בפועל עד להתנהלות נכונה ותקינה של מערך השפכים, לרבות כתיבת מכתב לתאגיד המים.
סיפור לקוח - מלון "עונות", נתניה.
הלקוח פנה אלינו לאחר שנדרש לייעוץ בנושא התנהלות סילוק השפכים. ביצענו סיור במקום, הופקו לקחים ונמצאו צרכים לשיפור התשתית, לרבות בחינת קווי השפכים הסניטאריים. בפועל הופקו הדוחות הנדרשים, בוצעו השינויים הנדרשים עד להתנהלות תקינה ונכונה של מערך השפכים במלון.
הקודם
הבא

ההסמכות שלנו