רישיון עסק לפאב / דיסקוטק

רישוי עסקים מסוג פאב / דיסקוטק- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

חולמים על בר אלכוהול משלכם? רוצים לפתוח דיסקוטק או פאב? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו למצוא את כל פתרונות השירות בדרך לרישוי העסק.


הנחיות כלליות לרישוי פאבים ומועדונים

בדומה לכל עסק טעון רישוי אחר במדינת ישראל, גם הליכי הרישוי לפאבים (בארים) ומועדונים (דיסקוטקים), מותנים באופי פעילותו של המקום, שטח הימצאו וכמות הקהל.


יחד עם זאת, אופי הפעילות הייחודי של הפאבים והמועדונים העוסקים בין היתר במכירת מוצרי אלכוהול, מצריך את בעלי המקום לעמוד בתנאי סף מחמירים בכל הנוגע לקבלת רישיון לפתיחת העסק והפעלתו.


בהליך הרישוי לפתיחה ותפעול של עסקים מסוג פאבים / דיסקוטקים, מעורבים גורמים כגון:

שירותי הכבאות, משטרת ישראל, משרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה – מפגעי רעש ואגפי הרשות המקומית שבשטחה פועל המקום.


ביופוד- פתרון כולל לליווי הליכי רישוי

אצלנו בחברת ביופוד, תוכלו ליהנות מפתרון כולל ומקיף במסגרת שירותי סיוע.

ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לליווי הליכי רישוי עסקים טעוני רישוי, לרבות, עסקים מסוג פאבים ומועדונים.


הידע המקצועי המורחב שלנו בענף הרישוי בשילוב שירותי קצה נוספים אותם אנו מספקים לקהל לקוחותינו, מאפשר גם לכם ליהנות מהליך ליווי מקצועי, דינמי ויעיל לרישוי המועדון או הפאב.


רישיון עסק לפאב / דיסקוטק

לרשותנו, יועצים שונים בעלי ידע מקצועי נרחב בכל הנוגע לרישוי עסקים מסוג זה בהיבט הבטיחותי והתפעולי, כאשר בנוסף לשירותי הסיוע והייעוץ לאורך שלבי הרישוי השונים, אנו מאפשרים ללקוחותינו בענף זה ליהנות משירותי תכנון אדריכלי, ייעוץ קולינארי ושירותי תברואה.


יועצי הרישוי מטעמנו ילוו גם אתכם לאורך כל שלבי הרישוי הנדרשים ויסייעו לכם לפעול למילוי ההוראות וההנחיות המפורשות בחוק בכל הנוגע לתפעול והקמה של מועדונים ופאבים בשטח מדינת ישראל ובהתאם לתקנות העזר העירוניות המונהגות בכל רשות ורשות בשטח המדינה.


כמו כן, נשמח לסייע לכם לגבש תפריט אלכוהול תוסס לצד שירותי ייעוץ בכל הנוגע לרכישה ותפעול של מתקני קירור לצרכי הגשת מנות אוכל ומשקה. אנו מזמינים גם אתכם להיוועץ עם מומחי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי.


לפרטים נוספים אודות הליכי רישוי לעסק מסוג פאב / דיסקוטק, צרו איתנו קשר עוד היום:

052-5257750


פרופיל חברה