רישיון עסק למספרה

רישיון עסק למספרה- בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מעצבי שיער? חולמים על מקום משלכם ?

אצלנו בחברת ביופוד תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, סיוע והכוונה לאורך כל שלבי הרישוי הנדרשים להפעלת עסקים טעוני רישוי מסוג מספרות.


הנחיות כלליות לרישוי מספרות

החוק לרישיון עסקים המונהג בישראל מחייב בהנפקת רישיון לבתי עסקים שונים וביניהם תחום הספרות.

על פי החוק, בעל המספרה נדרש לפעול לקידום הליכי רישוי העסק אל מול הרשות המקומית שבשטחה הוא פועל.

בחלק מהרשויות המקומית, פתיחת מספרה מתאפשרת גם בשטחי דירות ובתים פרטיים למגורים, אך גם במקרים אלו בעל העסק נדרש להנפקת רישיון לצורך פתיחה ותפעול של בית העסק.


רישיון עסק למספרה

תקנות החוק לרישוי מספרות משלבות בתוכן הקפדה יתרה על נהלי עבודה אותם הגדיר משרד הבריאות ועל תנאי תברואה המופיעים בתקנה לתפעול עסקים לא רפואיים לטיפול בגוף האדם.


ביופוד- מומחים לרישוי מספרות

אנחנו בחברת ביופוד מעמידים לרשות קהל לקוחותינו ניסיון רב שנים בתחום רישוי עסקים טעוני רישוי.

לאורך השנים ליווינו בהצלחה יתרה עשרות בעלי עסקים בכל ענפי העיסוק בהם נדרש רישיון עסק לצרכי הקמתו והפעלתו, לרבות, בתחום מכוני עיצוב שיער ומספרות.


שירותי הסיוע והייעוץ שלנו בתחום הרישוי, חולשים על כל היבטי הרישוי הנדרשים ולאורך כל הדרך אנו פועלים בעבור בעל העסק אותו אנו מייצגים אל מול אגפי הרשות המקומית הרלוונטיים, משרד הבריאות, תחנות לכיבוי אש ועוד.


במסגרת פעילותינו לרישוי עסקים מסוג מספרות, אנו מאפשרים למעצבי השיער שביניכם ליהנות משירותים נוספים המתלווים להליכי הרישוי המנוהלים על ידינו, לרבות, שירותי ייעוץ בכל הנוגע לעיצוב פנים המספרה, שירותי תברואה ושירותי סיוע שיווקי לקידום בית העסק.


אנחנו בחברת ביופוד מאמינים שתכנון מדויק וקפדני של חלל המספרה בשילוב פעולות שיווק יזומות ורחבות היקף, יסייעו גם לכם לקדם את בית העסק כל הדרך להצלחה.

לרשותנו, ניסיון רב שנים בליווי עסקים טעוני רישוי החל משלב הגשת הבקשה לרישיון, דרך חשיבה יצירתית לקידום בית העסק ועד למתן שירותי ייעוץ בתחומים שונים הרלוונטיים לתפעול בית העסק ברמה היומיומית.


לפרטים נוספים אודות הליכי רישוי לעסק מסוג מספרה,  צרו איתנו קשר עוד היום:

052-5257750

 


מספרות לדוגמא

מספרה רביבו אופיר ת״א, הירקון 313

מספרה אייל בוחבוט זלמנוף