רישיון לגן אירועים

רישיון עסק – לגן אירועים

הקמת גן אירועים הוא הליך הדורש תכנון פרטני, החל מהשלב של תכנון המטבח, שהוא בעצם לב העסק, תוך חשיבה על כל הפרטים (בטיחות העובדים, נוחות העבודה, אחסון המזון וכו’)


דרך הכנת המטבח לקבלת רישיון עסק ועמידה מול כל גורמי הבירוקרטיה ועד עד קבלת הרישיון ביד.


רישיון לגן אירועים – בשביל להצליח לעבור את כל השלבים הללו בלי תקלות שיערערו אתכם או חלילה יעצרו אתכם מלהתקדם, חשוב לעשות את הדברים בצורה מקצועית תוך לקיחה בחשבון של כל ה”הפרעות” וה”כשלים” שיכולים לעמוד בדרך.

רישיון לגן אירועים


הצוות המקצועי של ביופוד כאן בכדי לייעץ, להדריך, להכווין ולסייע לכם להצליח להעמיד על הרגליים, מבלי לאבד בדרך את הידיים והרגליים בים הבירוקרטיה הטובעני.


רישוי עסקים
עזרה בדרך
הצוות המקצועי של ביופוד כולל שף פיתוח מוצרים, טכנולוג מזון, יעוץ קולינרי, אדריכל ואנשי מקצוע נוספים ומנוסים מתחום המזון.


כל אחד מהם יכול לתת יד ולסייע בשלב אחר, החל מתכנון המטבח, דרך טיפול ברישיונות וייצוג במשרד הבריאות (עשר שנות ניסיון בקבלת רישיון עסק, בוודאי יסייעו לכם לעבור את זה בקלות).


הצוות של ביופוד יסייע לכם גם ביצירת קונספט אטרקטיבי ובעל אורח חיים, בבניית סל ספקים ובתמחור משתלם על פי העלויות של חומרי הגלם והעבודה.


גם אחרי שהגן אירועים היה פעיל ובתקווה שגם מצליח, הצוות של ביופוד עדיין יהיה זמין לסייע לכם, בביצוע ביקורות, מתן רעיונות, ביצוע הדרכות ובכל מה שתרגישו שאתם רוצים לשנות או לנסות ותרצו לקבל זווית חיצונית ומקצועית.


יועץ מזון

קונספט מעניין, תקציב ומציאת מקום, הם רק תחילת הדרך להקמת לגן אירועים.

כך שגם במידה והרעיון שלכם הוא בר ביצוע ובעל פוטנציאל להיות “הדבר הבא”, עדיין תצטרכו להתמודד בדרך לשלם עם שלל גורמים בירוקרטים חיצוניים בדרך לקבלת הרישיון הנחשף להפעלת העסק.


ברישיון לגן אירועים – שביל לא לסבך את העניינים יותר מדי, בשביל לא להתייאש או לוותר על הרעיון, רק בגלל שאתם מתקשים לקבל את הרישיון, חשוב להתייעץ עם גוף חיצוני מקצועי, המכיר היטב את כל הגורמים הבירוקרטים המעורבים ויודע היטב מה הם דורשים


רישיון לגן אירועים – ביופוד כאן עבורכם. צלצלו עכשיו 052-5257750