רישוי עסקים ביבנה

רישיון לעסק ביבנה – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

חולמים על עסק משלכם ביבנה? נדרשים להנפקת רישיון לבית עסק ביבנה? אצלנו בחברת ביופוד תוכלו להסתייע בשירותיה של המחלקה לרישוי עסקים המתמחה בליווי עסקים טעוני רישוי.

מספר מילים על יבנה

יבנה המשתרעת על פני שטח כולל של 16,310 דונם, מאופיינת בשיעור גבוה של אוכלוסייה צעירה (כ-64% מתושבי העיר הינם מתחת לגיל 39).

יבנה  נוסדה בשנת 1949 והוכרזה כעיר בשנת 1982, ובמהלך השנים האחרונות היא מצויה בתנופת בנייה אדירה כחלק מתכנית מתאר העתידה להפוך את יבנה לעיר בה מתגוררים כ-105,000 תושבים עד לשנת 2035.


רישוי עסקים ביבנה

כעיר מתפתחת וצעירה, עיריית יבנה פועלת רבות לעידוד יוזמות כלכליות ותומכת בהקמתם של עסקים חדשים בשטח העיר.

מחלקת רישוי עסקים בעיריית יבנה מסייעת רבות לבעלי עסקים טעוני רישוי הנדרשים להנפקת רישיון להפעלת בית העסק, וזאת בהתאם לתקנות החוק לרישוי עסקים המונהג בישראל.


אנחנו בחברת ביופוד, נייעץ, נסייע ונפעל (בכל דרך אפשרית) לטובת בעלי העסקים שביניכם המעוניינים להקים בתי עסק טעוני רישוי ביבנה.


מידע אודות מחלקת רישוי עסקים בעיריית יבנה

כתובת: רחוב התנאים 1

טלפון: 08-9433351

קבלת קהל בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות 9:00-12:00 ובימי שני בין השעות: 16:00-18:00


ביופוד- המומחים לרישוי עסקים טעוני רישוי גם ביבנה!

אנחנו בחברת ביופוד, מאפשרים לכל אחד ואחת מהיזמים ואנשי העסקים שביניכם, להסתייע בשירותיה של מחלקת רישוי עסקים הפועלת בחברתנו.

שירותי המחלקה חולשים על כל היבטי הבירוקרטיה הנלווים להליך רישוי עסקים טעוני רישוי. שירותים אלו מוענקים לכם על ידי צוות מקצועי הכולל בין היתר: אדריכלים, יועצים קולינאריים, טכנולוגי מזון, אנשי שיווק וכדומה.


שירותי המחלקה מיועדים לכלל העסקים טעוני רישוי, לרבות, עסקים בענף המזון כגון: פיצריות, דוכני פלאפל, מסעדות וכדומה. ההיכרות המעמיקה שלנו עם החוק לרישוי עסקים בשילוב הידע המקצועי המורחב שלנו בענף המזון, מבטיח גם לכם הליך רישוי מקצועי, ענייני ומהיר.


רישוי עסקים ביבנה

לפרטים נוספים אודות שירותי ביופוד לרישוי עסקים טעוני רישוי ביבנה וסביבתה,

צרו איתנו קשר עוד היום: 052-5257750


לוגו ביופוד